Studia podyplomowe

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 114
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Studia podyplomowe

Post autor: comanka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Studia podyplomowe

Post autor: werka2 »

Ja tez zdecydowałam się na dalszą edukację i w październiku wybieram się na studia podyplomowe na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Maja kilka ciekawych kierunków, ja złożyłam papiery na zarządzanie prawem medycznym. Czesne okej, zajęcia też ciekawe.

pieśni harcerskie zhp

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 534
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Studia podyplomowe

Post autor: mczay »

Super sprawa studia podyplomowe, ja kończyłem licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego na specjalności Kryminologia i Kryminalistyka, a teraz zacząłem magisterkę na tym samym kierunku i specjalności. Bardzo ciekawa zresztą. Tu możecie o niej poczytać: http://kryminalistyka.mystrikingly.com/. Myślę, że na ostatnim roku wybiorę się na jakąś podyplomówkę. Rozwój jest w życiu na prawdę ważny!

Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 166
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Werka01 »

Pamiętam swój czas studiów, z tym, że dziennych. Był to naprawdę szalony okres obfitujący w ciekawe doświadczenia i wydarzenia. Jedyne co bym zmieniła w tym czasie to zamiast mieszkać na stancji wolałabym mieszkać w akademiku, jak ten prywatny akademik w Krakowie - https://unibase.pl/ W akademiku jednak jest się zbliżej rówieśników, dzięki czemu można nie tylko nawiązywać przyjaźnie ale także wymieniać się notatkami czy organizować wspólną naukę.

meble indiana używane
:)

Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 49
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Mamona »

Ja nie zdecydowałam się na nie, a szkoda. Póki jest się młodym to warto postawić na edukacje, wtedy zawsze znajdzie się na to czas. Teraz już nie jest z tym lekko. Jakbym miała coś zmienić w swojej edukacji to zdecydowałabym się na pedagogikę wczesnoszkolną. Uczelnia https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ proponuje właśnie takie studia. Sprawdźcie sobie ich całą ofertę.

Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 53
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Krystek »

Nasz świat ciągle się zmienia, więc dokształcanie wydaje się w dzisiejszych czasach konieczne. Jeśli mamy ambicje sięgać coraz wyżej i wyżej. Sam zdecydowałem się na prestiżowe studia MBA https://wwsb.edu.pl/, ponieważ myślę o stanowisku menadżerskim w niedalekiej przyszłości. Kierunek pozwoli mi także na nawiązanie kontaktów biznesowych.

Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Daria »

Moim zdaniem oprócz studiów warto również zadbać o dobrą znajomość języka angielskiego, bo to w dzisiejszych czasach podstawa. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje takie profesjonalne kursy językowe dla dorosłych. Polecam ;)

ODPOWIEDZ