iki-studio.pl opinie

Wszystko o kinie, muzyce i szeroko pojętej kulturze. Najlepsze teatry, ulubieni wykonawcy, koncerty w Twojej okolicy. Chcesz podyskutować o ulubionych książkach albo przedstawieniu, które ostatnio widziałeś? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

iki-studio.pl opinie

Post autor: Feliks_75 »

Kochani! Zbliża się czas imprezy firmowej, a ja kompletnie nie wiem jak się zabrać za jej organizację. Dlatego pomyślałem, że warto by było wynająć odpowiednią firmę, która zrobi to dobrze. Pomyślałem o iki-studio.pl i teraz zbieram opinie na jej temat. Współpracowaliście z nią kiedyś? Jak oceniacie jej działania?
Awatar użytkownika
Darwit1971
Posty: 48
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:07

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Darwit1971 »

Bardzo polecam – iki-studio robi świetne imprezy! Organizowali kiedyś dla naszej firmy event na terenie zakładu i przygotowali wiele atrakcji. Dzięki temu nasza impreza integracyjna okazała się wyjątkowym wydarzeniem, które każdy na pewno zapamiętał.
Awatar użytkownika
oliwia78
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 21:10

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: oliwia78 »

Również mam bardzo dobrą opinię o Iki-studio. Organizowali imprezę urodzinową dla mojego synka i przygotowali bardzo ciekawy program. Każde dziecko znalazło coś dla siebie 😊. W dodatku firma zatrudnia naprawdę profesjonalnych animatorów!
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Nira-92 »

Jeśli nie znasz się na organizowaniu imprez firmowych, to zostaw to iki-studio. To firma, której można zaufać. Wszystkie pozytywne opinie na jej temat są według mnie zasłużone. Byłam na wielu eventach, które prowadziła i wszystkie dobrze wspominam.
Łukasz

Re: iki-studio.pl opinie

Post autor: Łukasz »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej hurtowni internetowej z najróżniejszymi wykładzinami eventowymi, w tym np. czerwony dywan . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ