Podróże i wymiana walut

Wszystko o kinie, muzyce i szeroko pojętej kulturze. Najlepsze teatry, ulubieni wykonawcy, koncerty w Twojej okolicy. Chcesz podyskutować o ulubionych książkach albo przedstawieniu, które ostatnio widziałeś? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
kologos
Posty: 125
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:35

Podróże i wymiana walut

Post autor: kologos »

Dużo podróżuje i szukam miejsca gdzie mogą szybko wymienić walutę - znalazłem Waluteo, z tego co wyczytałem to dobry kantor online. Jego najmocniejsze strony to niski spread, będę wdzięczny za jakieś inne wskazówki. Słyszałem też że takie kantory to bardzo bezpieczne miejsca, dzięki szyfrowanej transmisji. Przewaga nad kantorem stacjonarnym jest naprawdę duża, nie licząc już samej wygody.
MŁA3

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: MŁA3 »

To prawda, kantory online to bardzo wygodna sprawa. Ogólnie kantory stacjonarne też idą z "duchem czasu" i rozwijają ciągle ofertę. Mieszkam w Warszawie to mam trochę kantorów pod nosem, ostatnio korzystam z usług kantorium.pl.
Wygoda i bezpieczeństwo większe niż w kantorze online, ponieważ można się umówić na przyjazd do nas pracownika na terenie miasta. Dodatkowo na stronie internetowej jest tabela aktualnych kursów, które można zarezerwować telefonicznie na 30 minut.
Tomuś

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: Tomuś »

Jeżeli mogę wam coś doradzić, to moim zdaniem, bardzo ciekawym artykuły można znaleźć na stronie tego bloga https://www.unityline.pl/blog/skandynawskie-kino. Nie udało się tam odkryć kilka ciekawych faktów na temat Szwecji i myślę, że w tym roku właśnie tam wybierzemy się razem z mężem. Dajcie znać, czy kiedykolwiek byliście w tamtych okolicach.
ODPOWIEDZ