Foteliki samochodowe sklep

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 26
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:36

Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Sinistra »

W sklepie https://mirapolnext.pl/ znajduje się obszerny wybór fotelików samochodowych. Sprawdź najlepsze foteliki samochodowe i zadbaj o wygodę, a także bezpieczeństwo swojego dziecka.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: selek »

W związku z tym że mi dzieci już podrosły to foteliki zamieniłem na pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Świetnie się sprawdzają i kosztowały niewiele a mają atesty i dopuszczenia do użytku więc są bezpieczne. Polecam przejrzeć stronę producenta gdzie są dostępne wszelkie informacje na temat produktu.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Daria »

My bardzo dużo podróżujemy samochodem, więc fotelik samochodowy był u nas obowiązkowym elementem wyprawki dla naszego malucha. Zamówiliśmy go w sklepie internetowym www.sklep-smile.pl, w którym mają naprawdę bardzo duży wybór takich fotelików dla dzieci o różnej masie ciała. Polecam, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wygórowane :)
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Karmen »

Ja chciałam mieć przekrój wielu sprzedawców w jednym miejscu, więc zdecydowałam się na zakup na Ceneo. Muszę przyznać, że Foteliki samochodowe są tu bardzo dobrych producentów i jestem zdecydowana jakiś wybrać. Będę chrzestną i chciałabym maluchowi coś praktycznego kupić dla rodziców i malucha. Ważne, aby fotelik spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa, ale widzę, że kupując na tej platformie, nie mam się, o co martwić.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2019, 19:44

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: janeczka88 »

Też zastanawiam się nad zakupem pasów Smart Kid Belt. Czytałam o nich sporo i mają regulacje, mają certyfikaty, atesty, a więc na pewno sprawdzą się doskonale pod wieloma względami. Moje dzieci już są spore, a fotelik ciągle przemieszczamy do aut różnych w zależności z kim podróżują, a taki pas to jednak szybkie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: SebastianEl »

Możecie również zajrzeć do oferty https://aberlystore.pl gdzie także znajdziecie foteli samochodowe, ale też wózki widłowe i wiele innych rzeczy potrzebnych do auta i na dłuższe wyprawy z maluchami. Stawiają na wysoką jakość, do tego zapewniają przystępne ceny i w razie pytań zawsze można liczyć na pomoc obsługi klienta :)
Konował

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Konował »

janeczka88 pisze: ↑12 wrz 2019, 10:55 Też zastanawiam się nad zakupem pasów Smart Kid Belt. Czytałam o nich sporo i mają regulacje, mają certyfikaty, atesty, a więc na pewno sprawdzą się doskonale pod wieloma względami. Moje dzieci już są spore, a fotelik ciągle przemieszczamy do aut różnych w zależności z kim podróżują, a taki pas to jednak szybkie rozwiązanie.
Dokładnie tak. Pod tym względem rozwiązanie jest naprawdę fajne. Super się sprawdza. Przeniesienie do innego samochodu to tak naprawdę tylko wpięcie. Regulację i tak robisz tylko na początku. No potem ewentualnie korektę jak dziecko rośnie :)
Sobiesław

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Sobiesław »

Konował pisze: ↑24 wrz 2021, 15:44
janeczka88 pisze: ↑12 wrz 2019, 10:55 Też zastanawiam się nad zakupem pasów Smart Kid Belt. Czytałam o nich sporo i mają regulacje, mają certyfikaty, atesty, a więc na pewno sprawdzą się doskonale pod wieloma względami. Moje dzieci już są spore, a fotelik ciągle przemieszczamy do aut różnych w zależności z kim podróżują, a taki pas to jednak szybkie rozwiązanie.
Dokładnie tak. Pod tym względem rozwiązanie jest naprawdę fajne. Super się sprawdza. Przeniesienie do innego samochodu to tak naprawdę tylko wpięcie. Regulację i tak robisz tylko na początku. No potem ewentualnie korektę jak dziecko rośnie :)
Fajne jest to, że można nawet kupić bezpośrednio od producenta (https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty= ... duct=2&add. To całkiem wygodne rozwiązanie, bo można od razu poczytać o samym produkcje, zobaczyć certyfikaty itd.
Kozioł

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: Kozioł »

O całej tej sytuacji z fotelikami i ze Smart Kid Belt fajnie napisano na portalu BRD24: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala ... -kid-belt/. Jak dla mnie ta branża bardzo mocno lobbuje. Widać to w tym artykule. Nawet mi do głowy nie przyszło, by takie akcje miały miejsce w tej grupie. Grubo. Poczytajcie bo warto. Będziecie mega zaskoczeni jak to wygląda od tyłu. Te wszystkie zagrywki zakulisowe, to po prostu mega niesmaczny temat. Ale jak widać, cała branża tak działa.
krolowa

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: krolowa »

moje dzieciaki wyrosly juz ze swoich fotelikow, dlatego z mezem zdecydowalismy sie na kupno pasow smartkidbelt.
to bardzo dobre urzadzenie, szybko sie montuje, mocno trzyma dziecko w czasie jazdy, a przede wszystkim jest bezpieczne
polaa

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: polaa »

Mnie przyznam się, że zainteresował fotelik Pixel PRO: https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... BeigePro02 i chyba go kupię, bo czuję że ten model, to jest to... Że to będzie dobry wybór. Przede wszystkim ich foteliki są solidnie wykonane i przy tym wszystkim zapewniają kompleksowe bezpieczeństwo, nawet doskonale chronią nawet kręgosłup przed wykrzywieniem i innymi negatywnymi czynnikami, jakie się mogą pojawić podczas podróży.
lukso

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: lukso »

Smart Kid Belt zapewnia bezpieczeństwo i wygodę moim dzieciom w samochodzie. Nie wyobrażam sobie już podróżowania bez niego. Mam dwójkę dzieci powyżej 15 kg i Smart Kid Belt to dla nasz zbawienie. Cieszę się, że przeszedł odpowiednie testy i spełnia normy bezpieczeństwa.
pieczonkaaa

Re: Foteliki samochodowe sklep

Post autor: pieczonkaaa »

Nam się bardzo dobrze sprawdza Smart Kid Belt, o wiele wygodniejsze niż fotelik, łatwo się montuje, dziecko jeździ w aucie wygodnie i bezpiecznie. Także super rozwiązanie
ODPOWIEDZ