wyposażenie gastronomii

Jak najsprawniej stracić na wadze? W jaki sposób się odchudzać, żeby uniknąć efektu jojo? Co jeść i jakie suplementy stosować, żeby zachować zdrowie?
Reinchardś2848

wyposażenie gastronomii

Post autor: Reinchardś2848 »

Witam, zastanawiasz się skąd kupić wyposażenie do restauracji? Na stronie https://gastroplaneta.pl/pl/c/Opiekacze ... iekanek/46 znajdziecie sklep z wyposażeniem gastronomii, z którego możecie kupić np. opiekacze do zapiekanek. Macie opiekacze w swoich restauracjach?
miśka1

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: miśka1 »

Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://sklep.technica.pl/noze-do-trybo ... o-3640-160 . Jest tam bowiem namiar na sklep, gdzie można się kompleksowo wyposażyć. Jest tam bowiem namiar na sklep, który posiada szeroki asortyment. Warto sobie tam na spokojnie zerknąć.
fliś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: fliś »

A tutaj https://www.gastropuls.pl już sprawdzaliście ofertę? Jest tam naprawdę wiele ciekawych propozycji do gastronomii. Uważam, że obecnie zakupy online są naprawdę dobrym rozwiązaniem. Można się szybko i kompleksowo zaopatrzyć. Przemyślcie koniecznie ten temat, bo uważam, że warto.
miłunka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: miłunka »

Prowadzisz własnego foodtrucka a może oferujesz jedzenie na dowóz? W takim koniecznie niezbędne będą jednorazowe sztućce jak np.biały widelec - cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza jeśli zdecydujecie na zakup w sprawdzonej hurtowni z zaopatrzeniem dla lokali gastronomicznych
oczkuć

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: oczkuć »

Wyposażenie gastronomii oczywiście bardzo ważne jest. Ale nie zapominajmy, że bardzo ważne jest to gdzie wszelkiego typu jedzenie zamawiamy. Dlatego też jeśli chcemy się jakoś rozwijać to musimy pomyśleć także o tym gdzie znajdziemy dobrą i zaufaną hurtownia kebab z której to będziemy zamawiać właśnie takiego typu mięso. Także według mnie to także bardzo ważna i istotna sprawa jest.
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: plenj »

Wyposażenie gastronomii to nie tylko sprzęty. Równie ważne są meble do restauracji https://icon-concept.pl/meble-i-wyposaz ... stauracji/ i polecam sprawdzić ofertę dostępną pod wskazanym linkiem. Firma specjalizuje się wyposażeniem restauracji od projektu po efekt finalny
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 533
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: mczay »

Chociaż oczywiste jest, że bardzo ważną rolę odgrywa w gastronomii smak potraw, to równie ważne jest wyposażenie gastronomii. Na stronie: https://gastromocni.pl/ można je znaleźć w dobrej cenie. Wybór jest na tyle duży, że na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
Awatar użytkownika
pokost
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2020, 10:13

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: pokost »

Tylko sprzęt przeznaczony do gastronomii, ale przy okazji jeszcze taki, który pod żadnych względem nie sprawia problemów, jest z górnej półki jakościowej. Teraz mamy zmywarkę Winterhalter i spokój, ale wiem, jak to wyglądało wcześniej, jak ogromna była różnica. Nagle okazuje się, że sprzęt może działać niezawodnie, skutecznie czyścić wszystkie rzeczy, naczynia, garnki, nawet przy ciągłej eksploatacji - bo zdarzają się takie dni, że tak jest. Poza tym nowoczesne rozwiązania, pomysł na wykonanie, ergonomia, system zmywania, system filtracji - to wszystko robi kolosalną różnicę.
ODPOWIEDZ