Zdrowe odchudzanie

Jak najsprawniej stracić na wadze? W jaki sposób się odchudzać, żeby uniknąć efektu jojo? Co jeść i jakie suplementy stosować, żeby zachować zdrowie?
Awatar użytkownika
Honorata_60
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 6:21

Zdrowe odchudzanie

Post autor: Honorata_60 »

Cześć. Historia mojej diety jest tak długa, że spokojnie mogłabym napisać o tym książkę. Mimo prób jak na razie nie udało mi się osiągnąć wyczekiwanego efektu, ale nie poddaję się. Stosuję wyłącznie diety, które w żaden sposób nie szkodzą mojemu organizmowi, ale chciałabym jeszcze się czymś wspomóc. Polecicie mi jakieś naturalne suplementy na odchudzanie? Znacie coś skutecznego?
Awatar użytkownika
tomasz22
Posty: 178
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:45

Re: Zdrowe odchudzanie

Post autor: tomasz22 »

Aby zdrowo odchudzać się używam do tego suplementy w postaci kapsułek Aura Herbals Moja Figura - Ograniczenie Łaknienia. Znalazłam je w tym sklepie internetowym tutaj https://www.bee.pl/9300-suplementy-diety-na-odchudzanie . Poleciłam mi je moja znajoma , która jest zadowolona z rezultatów stosowania.
zażka

Re: Zdrowe odchudzanie

Post autor: zażka »

a markę Pharmovit kojarzycie ? pewnie tak bo mają duży wybór naturalnych suplementów no i witamin :) ja bardzo je lubię przede wszystkim ze względu na czysty skład, dużą skuteczność i spory wybór. znajdziecie tu preparaty, które wspomogą organizm przy odchudzaniu :)
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Zdrowe odchudzanie

Post autor: ewka »

Jest wiele różnych - bardziej i mniej skutecznych - sposobów na odchudzanie. Myślę, że warto dobrze przemyśleć temat i wybrać najlepszy. Na pewno dobrze sprawdzają się różnego rodzaju zioła na odchudzanie. Warto jednak połączyć ich picie z ćwiczeniami oraz dietą, aby osiągnąć najlepszy efekt. Trzeba dbać o siebie. Nadwaga naprawdę nie jest niczym dobrym.
ODPOWIEDZ