Całodobowa pomoc drogowa

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
ambrozy1992
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 6:36

Całodobowa pomoc drogowa

Post autor: ambrozy1992 »

Co zrobilibyście, gdyby na trasie nagle samochód odmówił wam posłuszeństwa? Pierwszą myślą jest na pewno całodobowa pomoc drogowa. Istnieje sporo firm, oferujących profesjonalne usługi, więc moim zdaniem nikt nigdy nie zostanie na lodzie w tak trudnej sytuacji. Macie już za sobą podobne doświadczenia?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
gałązka

Re: Całodobowa pomoc drogowa

Post autor: gałązka »

Dokładnie, też jestem zdania że warto mieć namiar na taką firmę. A wraz z nią, namiar na wynajem samochodów Wrocław W końcu jakoś trzeba będzie sobie radzić, kiedy nasz samochód na dłuższy czas zostanie u mechanika. Ja od lat korzystam z usług Comfortcar, a to dlatego że oferują najniższe ceny na rynku.
sońka

Re: Całodobowa pomoc drogowa

Post autor: sońka »

Z każdym problemem z samochodem dzwonię po Pomoc drogowa Kraków. Zawsze są pomocni, uprzejmi i gotowi przyjechać o każdeg porze dnia i nocy. Także polecam wam zapisać sobie namiar na tę firmę, nawet jak na dzień dzisiejszy jej nie potrzebujecie. Ja zawsze mówię, że lepiej dmuchać na zimne.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Całodobowa pomoc drogowa

Post autor: Daria »

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak skutecznie szukać pomocy drogowej w Krakowie, to polecam zajrzeć na stronę http://auto-promo.pl/2021/06/02/jak-zna ... -krakowie/. Znajdziecie tam sporo wartościowych wskazówek właśnie w tym temacie, mogą się Wam one przydać ;)
ODPOWIEDZ