Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: SebastianEl »

Witam,
Chciałbym zapytać Was, czy ktoś korzystał może z oferty internetowego biura nieruchomości przy sprzedaży domu, czy mieszkania? Chciałbym dowiedzieć się jak jest to rozwiązanie skuteczne oraz ile tak naprawdę można na tym zaoszczędzić czasu i środków podczas szukanie kupca, pomożecie?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: unlilka »

Nigdy nie sprzedawałam nieruchomości, więc nie wiem czy jest to sprawdzona metoda. Ale z tego co wiem, to ludzi z reguły wystawiają ogłoszenia na tego typu portalach https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy i wtedy nawet i nie jest potrzebny pośrednik, któremu przecież trzeba byłoby odpalić procent od sprzedaży
Awatar użytkownika
RafałIn
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:26

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: RafałIn »

Jest taka możliwość i zapewnia ją https://www.wirtualnyagent24.pl/ dlatego warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą oraz możliwościami jakie jest w stanie przynieść współpraca po prostu z firmą o dużym zasięgu, która też nie ściągnie od Was grubych tysięcy tak jak robi to po prostu każda z klasycznie działających agencji nieruchomości.
Awatar użytkownika
MajkaSis
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 12:11

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: MajkaSis »

RafałIn pisze: ↑13 lis 2019, 9:46 Jest taka możliwość i zapewnia ją https://www.wirtualnyagent24.pl/ dlatego warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą oraz możliwościami jakie jest w stanie przynieść współpraca po prostu z firmą o dużym zasięgu, która też nie ściągnie od Was grubych tysięcy tak jak robi to po prostu każda z klasycznie działających agencji nieruchomości.
W pełni się zgadzam, to pierwsze takie biuro nieruchomości w Polsce. Dlatego warto poświęcić na nie trochę więcej czasu i upewnić się, że naprawdę będzie to dobry wybór. Natomiast nam udało się to naprawdę sprawnie przeprowadzić i uzyskać fajną cenę za mieszkanie które myśleliśmy, że będzie warte max 3/4 tego co udało się uzyskać i to bez prowizji biura nieruchomości.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: SebastianEl »

Bardzo dziękuję za Wasze wskazówki! No to chyba czas najwyższy się w takim razie za to zabrać, bo rynek generuje zapotrzebowanie i ceny uzyskiwane są coraz lepsze.
Awatar użytkownika
RafałIn
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:26

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: RafałIn »

Jestem przekonany, że się nie zawiedziecie i jak już się zdecydujecie i sprzedacie nieruchomość to oczywiście czekam na więcej informacji oraz Wasza opinię jak to dokładnie przebiegło i czy z ostatecznej ceny byliście zadowoleni.
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: waxa »

SebastianEl pisze: ↑22 paź 2019, 8:35 Witam,
Chciałbym zapytać Was, czy ktoś korzystał może z oferty internetowego biura nieruchomości przy sprzedaży domu, czy mieszkania? Chciałbym dowiedzieć się jak jest to rozwiązanie skuteczne oraz ile tak naprawdę można na tym zaoszczędzić czasu i środków podczas szukanie kupca, pomożecie?
Pozdrawiam!
Hej! Ja ostatnio kupowałam mieszkanie. Szukałam ogłoszeń w gazetach tylko od prywatnych sprzedawców, ale nic nie mogłam znaleźć tylko straciłam czas. Mój mąż dowiedział się w pracy od kolegi, że istnieje taka aplikacja jak https://fliper.nieruchomosci.pl/, która zawiera oferty nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu w naszym rejonie. Właśnie przez Flipera udało nam się znaleźć mieszkanie, z którego jesteśmy zadowoleni. Może zgłoś się do tej strony i zapytaj też czy mogą wystawić twoją ofertę sprzedaży.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: smerfetka »

Przy takim temacie warto byłoby zaznaczyć jak bardzo może tutaj przydać się fotografia wnętrz. Piękne ujęcia wnętrz, na pewno skupią na sobie uwagę zainteresowanych zakupem mieszkania. Firma goodfoto.pl może wam w tym zakresie pomóc. Oni działają już w tej branży jakiś czas, także wiedzą że profesjonalne zdjęcia = dobra reklama.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości

Post autor: mloda2 »

Kwestia nieruchomości i tworzenia biznesu na ich np. wynajmie, to duża sztuka. Oczywiście, można stawiać na studentów, ale warto także rozszerzać swoje możliwości i zastanowić się nad usługami dla klientów bardziej zamożnych. W takim wypadku współpraca z firmą https://usterka.pl/elektryk-hydraulik-dla-firm/ to całkiem dobry pomysł. ich fachowcy przygotują dla Ciebie wszystkie najważniejsze elementy pod względem naprawy i pozwolą na podniesienie standardu danej parceli ;)
ODPOWIEDZ