Jaki wózek wybrać?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Romek76
Posty: 105
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:47

Jaki wózek wybrać?

Post autor: Romek76 »

Moim zdaniem, wózek dla dziecka powinniście dobierać pod kątem wieku malucha i Waszych możliwości. Na pewno warto zajrzeć do https://umalucha.pl/ i samemu upewnić się, co będzie dla Was najlepszą opcją. Myślę, że Balios Lux i Talios S może sprawdzić się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:30

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: polka23 »

Ja bym wybrała w pośredniej cenie i z funkcjami najbardziej potrzebnymi, bo jednak wiele osób kupującego roku czasu spacerówkę a nie korzysta z takiego dużego wózka. Zerknij na propozycje na https://www.wozki-foteliki.pl . Mają tam wiele ciekawych informacji godnych uwagi i doradztwa, jak nie wiesz co wybrać.
luśka

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: luśka »

ja tak samo ale ogólnie wybór wózka nie jest łatwy bo wybierasz najczęściej jeden na kilka lat :) :) :) :)
Awatar użytkownika
mada
Posty: 61
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:29

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: mada »

Dokładnie, ja też się zastanawiałam który model x-landera wybrać ale zamówiłam dwa do domu żeby im sie dokładnie przyjrzeć, wybrałam model x-cite bo lepiej pasował do moich potrzeb, takie zakupy to ja rozumiem, a co najważniejsze ten producent daje możliwość wypróbowania wózków za darmo
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: mczay »

Najlepiej zrobisz jeśli wybierzesz wózek marki Riko. Ja wybrałam Riko Nesa i jest świetny. Można go używać od pierwszych dni życia, a spacerówka pomieści spokojnie 3- letnie dziecko. Wózek lekki, wygodny i solidny, a przy tym nie drogi, więc naprawdę warto w niego zainwestować.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: olik89899 »

Zdecydowanie polecam Riko Nesa. Sama bardzo długo szukałam wózka dla swojej pociechy aż w końcu wybrałam ten. Śmiało mogę powiedzieć, że była to świadoma i odpowiedzialna decyzja, z której jestem w pełni zadowolona. Najważniejsze dla mnie jest to, że dzięki dobrej amortyzacji wózek nadaje się na każdy teren.
Awatar użytkownika
michalbrzezinski
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:45

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: michalbrzezinski »

Riko to faktycznie bardzo dobra marka. Jest też bardzo dobrze dostępny serwis, a to na pewno bardzo dużo daje. Jest to jakaś opcja dla każdej osoby, która faktycznie chce lub potrafi się znaleźć.
Dlatego akurat Riko to miejsce, gdzie na pewno znajdziecie fajne propozycje.
wózek34

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: wózek34 »

Znakomitej jakości wózki inwalidzkie stalowe czyli wytrzymałe znajdziecie na stronie Wózek inwalidzki elektryczny gdzie mają bardzo stabilną aluminiową płyte siedziska, mają również różne warianty uchwytów i rączek do prowadzenia, taki wózek ma też kółka antywywrotowe z regulacją wysokości. Taki wózek bardzo dobrze się prowadzi i jest łatwy w użytkowaniu.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: karolla »

luśka pisze: ↑09 gru 2020, 11:44 ja tak samo ale ogólnie wybór wózka nie jest łatwy bo wybierasz najczęściej jeden na kilka lat :) :) :) :)
To prawda, dodatkowo każdej z nas co innego się podoba. :) Mnie urzekł wózek x-lander x-cite, jest bardzo ładny, bajerancki, mogłam go kupić w modnym kolorze a przede wszystkim jest lekki i zwrotny
Neśia

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Neśia »

Lekkość oraz zwrotność, to dwa parametry na które zwracałam uwagę przy zakupie wózka. Jeśli chodzi o ostateczny wybór, to pomógł mi w nim pracownik sklepu https://boboking.pl/. Dzięki temu, teraz mam idealny wózek. Spacery to teraz sama przyjemność, a pogoda mi nie straszna ;)
ODPOWIEDZ