Smaczna pizza

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Smaczna pizza

Post autor: comanka »

Mam u siebie wiele ulubionych miejsc do których lubie się wybierać. Jednak najsmaczniej i najwygodniej je mi się w domu, pewnie dlatego wiele razy zamawiałam pizze z http://katowice.pizzerianocna.pl/ i razem ze znajomymi siadaliśmy przy jakimś filmie. Mogę się założyć, że są tu osoby które też lubią takie rozwiązania.
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Smaczna pizza

Post autor: serowa »

Ja polecam restaurację http://frontiera.pl/ w Poznaniu. Świetna kuchnia i mile miejsce. Trafiliśmy do restauracji zupełnie przypadkiem, ale już teraz wiemy, że będzie to nasza ulubiona restauracja na wspólne obiady czy kolacje.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: Smaczna pizza

Post autor: unlilka »

Smaczną pizzę także można zjeść w domu, nie ma z tym żadnych problemów. Dzięki tej stronie https://www.natelefon.elblag.pl/ znajdziecie namiary na lokale które oferują jedzenie na wynos, pizzerie ale nie tylko. Kuchnia z całego świata jest dostępna :)
Awatar użytkownika
majjax99@o2.pl
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:52

Re: Smaczna pizza

Post autor: majjax99@o2.pl »

niedaleko mnie jest pyszna mała pizzeria która ma ogrodowy piec do pizzy . Piec prezentuje isę bardzo efektownie, a ciasto jest pyszne i chrupiące. Piec jest w podstawie z kołami, wiec jest mobilny i mozna go umieścić w dowolnej częsci lokalu. Bardzo mi się podoba to rozwiązanie
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Smaczna pizza

Post autor: Daria »

Ja ostatnio byłam ze znajomymi we Wrocławiu i też chcieli iść na pizzę, ale na szczęście udało mi się ich namówić na inny lunch Wrocław ma bardzo fajną restaurację "Wrocławska" na ulicy Szewskiej 59, gdzie można zjeść coś pysznego z kuchni staropolskiej - żurek, bigos, schabowego i nie tylko . Wszyscy byli bardzo zadowoleni :) Tak więc jak będziecie we Wrocławiu, to polecam się tam wybrać ;)
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Smaczna pizza

Post autor: sadler20 »

A powiedzcie mi proszę, bo znalazłem teraz w internecie stronę https://horecaparts.pl/ na której dostępne są części zamienne do gastronomii i tutaj pytanie, a w zasadzie dwa. Pierwszym jest takie czy części zamienne mogą być tak samo dobre jak oryginalne od sprawdzonych producentów a drugim pytaniem jest pytanie bezpośrednio o ten sklep - czy ktoś z naszych forumwiczów zna i robił u nich jakieś zamówienie?
Awatar użytkownika
Bibelotka
Posty: 56
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:14

Re: Smaczna pizza

Post autor: Bibelotka »

ja uwielbiam pizze i nieskromnie powiem, ze umiem przyrządzić ją sama i to bardzo dobrze :D :p W ogóle uwielbiam włoską kuchnie. W szczególności jeśli chodzi o spagetii np z krewetkami w białym winie podawane z makaronem arrighi.
Awatar użytkownika
misiek74
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:36

Re: Smaczna pizza

Post autor: misiek74 »

Wybór odpowiedniej pizzeri czy innej restauracji nie zawsze jest prosty. Lokali jest sporo i czasami ciężko wybrać jakiś do zjedzenia posiłku. Warto wcześniej sprawdzić czy dana restauracja jest polecana przez byłych klientów. Można również wybrać restaurację, która przeszła kuchenne rewolucje - https://restauracjeporewolucjach.pl/mapa-restauracji. Taka restauracja niewątpliwie będzie serwowałą jedzenie na najwyższym poziomie.
Trochę Względów, trochę Troski o Innych. W tym cała rzecz. Tak przynajmniej mówią.
Awatar użytkownika
MartynaPal
Posty: 27
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:46

Re: Smaczna pizza

Post autor: MartynaPal »

Bibelotka pisze: ↑29 sie 2019, 21:36 ja uwielbiam pizze i nieskromnie powiem, ze umiem przyrządzić ją sama i to bardzo dobrze :D :p W ogóle uwielbiam włoską kuchnie. W szczególności jeśli chodzi o spaghetii np z krewetkami w białym winie podawane z makaronem arrighi.
ja lubie makaron Arrighi w szególności do lasagne. Nie rozlatuje sie tak jak niektóre makarony. Plus tez do że dobrze smakuje. Poza tym lubię tez makarony pełnoziarniste.
Awatar użytkownika
bibik
Posty: 86
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: Smaczna pizza

Post autor: bibik »

najlepsza pizza jaka jadlam to w Warszawie na Bemowie, Pizza Zlota65 mowie wam, nie jestem jakas mega fanka pizzy ale tak to mi jeszcze nigdy nie smakowala :) pyszny ser, ciasto wyborne! i nawet moga zrobic takie jak sobie kto zazyczy, dopasowuja sie w pelni do gustow swoich klientow.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Smaczna pizza

Post autor: agrafka »

A ja jestem zdania, że najsmaczniejszą pizzę zjem w swoim domu którą sama sobie przygotuję. A skoro mowa o jedzeniu to czy mieliście może okazję być w restauracji Garo Sushi w Warszawie? Bo ja byłam tam wczoraj i muszę powiedzieć że jadłam tam wprost wyśmienite sushi. Moim zdaniem jest to miejsce w którym zjemy dnia kuchni japońskiej, która jest bardzo smaczna i niepowtarzalna.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:42

Re: Smaczna pizza

Post autor: Groszek »

Ja najbardziej lubię pizzę, którą sama zrobię w domu. Mam już swój sprawdzony przepis i zawsze wychodzi idealnie. Chociaż lubię też czasem wyskoczyć ze znajomymi na miasto i wtedy najważniejszym kryterium jest, aby pizza była na cienkim spodzie.
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Smaczna pizza

Post autor: 2fast »

Ja lubię pizzę z restauracji Szkutnia w Warszawie. Jest zawsze pyszna i świeża, a o to przecież chodzi ;)
Awatar użytkownika
eryka
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:43

Re: Smaczna pizza

Post autor: eryka »

Nie przepadam
ODPOWIEDZ