Podłoga w salonie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Dargosława-63
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2021, 5:45

Podłoga w salonie

Post autor: Dargosława-63 »

Ma ktoś z Was w salonie zamiast dywanów, wykładzin czy paneli - płytki podłogowe? Planujemy ogrzewanie podłogowe, więc nie obawiam się specjalnie tego, że będzie chłodno, a wiem, że taka podłoga na pewno jest dobrą opcją, jeśli chodzi o trwałość, utrzymanie w czystości i tak dalej. Co myślicie o takim pomyśle? Ktoś z Was się na taką podłogę zdecydował?
mayaa

Re: Podłoga w salonie

Post autor: mayaa »

Dargosława-63 pisze: 23 lis 2021, 0:44 Ma ktoś z Was w salonie zamiast dywanów, wykładzin czy paneli - płytki podłogowe? Planujemy ogrzewanie podłogowe, więc nie obawiam się specjalnie tego, że będzie chłodno, a wiem, że taka podłoga na pewno jest dobrą opcją, jeśli chodzi o trwałość, utrzymanie w czystości i tak dalej. Co myślicie o takim pomyśle? Ktoś z Was się na taką podłogę zdecydował?
To nie jest taka prosta sprawa, bo znowuż nie wiem, czy cegła w salonie nie będzie u mnie zakładana i widzicie, potem jest taki problem. No, ale mam nadzieję, że koniec końców na coś się zdecyduję i coś wybiorę. Coś, co będzie dla mnie super planem i co będzie odzwierciedleniem moich pomysłów.
balonek

Re: Podłoga w salonie

Post autor: balonek »

Hej. Ja mam w salonie położone panele winylowe. Muszę przyznać, że świetnie się spisują. Są bardzo stabilne i nie uginają się, dodatkowo wyciszają. W ogóle mam pod nimi ogrzewanie podłogowe. Bardzo dobrze przewodzą ciepło. Zakupiłem je w sklepie Gremont po bardzo dobrej cenie, a to jest jego adres: ul. Targowa 1 98-330 Pajęczno i link do strony internetowej: https://gremont.pl/panele-winylowe/ Jeśli chcecie, to też można zamawiać w nim online. Pozdrawiam.
jałkolnik

Re: Podłoga w salonie

Post autor: jałkolnik »

Zamawiając panele na wymiar w firmie Eurofloors spotkałem się z uprzejmą i dobrze poinformowaną obsługą co znacznie przyspieszyło cały proces wyboru i zamówienia. W ramach zlecenia mogłem również liczyć na transport w dowolne miejsce w Polsce, a to dla mnie duża wygoda. Polecam serdecznie, profesjonalna firma.

Eurofloors panele podłogowe i akcesoria
Eurofloors panele podłogowe i akcesoria Eurofloors panele podłogowe i akcesoria Eurofloors panele podłogowe i akcesoria
Karol2

Re: Podłoga w salonie

Post autor: Karol2 »

Witam wszystkich z Krakowa! Czy możecie polecić jakieś sklepy w naszym regionie, które oferują wysokiej jakości listwy przypodłogowe https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-przypodlogowe/ ? Chciałbym znaleźć coś lokalnie, aby uniknąć długiego czasu oczekiwania na dostawę. Dzięki za pomoc!
agataś

Re: Podłoga w salonie

Post autor: agataś »

A zobaczcie sobie przykładowo też na panele laminowane jodełka proponowane przez firmę Eko Parkiet, a także na inne ich propozycje... Może coś wam się spodoba w tym kierunku? A z tego co mi wiadomo, to mają bardzo dobre produkty.
Łukasz5145

Re: Podłoga w salonie

Post autor: Łukasz5145 »

W końcu wziałem się za remont mojego mieszkania, dlatego przeglądałem oferty różnych sklepów z materiałami budowalnymi. Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu, gdzie zamówiłem panele parador i szczerze polecam Wam ich ofertę.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 68
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:24

Re: Podłoga w salonie

Post autor: kasiunia »

W dzisiejszych czasach możliwości jeśli chodzi o materiały użyte do położenia na podłodze jest na prawdę wiele. Nam jednak bardzo podobają się podłogi drewniane. Pamiętajcie ,że kluczowe dla trwałości i stabilności takiej podłogi są odpowiednie kleje do podłóg drewnianych .Dzięki dobrym klejom będziemy mieć pewność ,że poszczególne elementy podłogo ściśle będa przylegać do podłoża.
dariiia

Re: Podłoga w salonie

Post autor: dariiia »

Ostatnio odkryłam produkt jak pianka montażowa dwuskładnikowa , a oferta wydaje się być naprawdę kusząca. Co więcej, produkty dostępne w tym miejscu cechują się wysoką jakością i korzystną ceną.
salamandiks4

Re: Podłoga w salonie

Post autor: salamandiks4 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi panelami podłogowymi, gdzie znajdziecie np. panele podłogowe meister . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ