Archiwizacja dokumentów

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Agnieszka28
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 9:07

Archiwizacja dokumentów

Post autor: Agnieszka28 »

Idą świąteczne porządki nie tylko w domu ale także w firmie - kartony, kartoniki, opisy, segregacja mam tego naprawdę sporo - na strychu w domu mam archiwum. Jak wy sobie radzicie z archiwizacja dokumentów ? Ja mam pomysł i chce zacząć współprace z tą firmą https://primesoft.pl znacie system v-desk, ktoś może powiedzieć czy się sprawdza - będę wdzięczna za każdą odpowiedz
Awatar użytkownika
Danka12
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 11:48

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: Danka12 »

Ja myślę, że bezpieczna chmura to strzał w dziesiątkę! u mnie w firmie mega się sprawdza :) kto nie zna to pozlecam Lucy DMS :) z nią przechowywanie wszystkich dokumentów jest w pełni bezpieczne :)
Awatar użytkownika
mary939
Posty: 28
Rejestracja: 18 wrz 2020, 23:03

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: mary939 »

A przechowujecie dane na chmurze? Jak w ogóle takie dane przenieść? Ogólnie zastanawiam się, jak wygląda migracja do chmury, ponieważ to aktualnie mnie najbardziej zastanawia.

wiktoria hanowerska ciekawostki
Awatar użytkownika
karos
Posty: 27
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:47

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: karos »

Też uważam, że dane w chmurze to świetny pomysł na archiwizację dokumentów. To nie tylko bezpieczeństwo, ale też łatwy dostęp, kiedy będziesz miał potrzebę coś odszukać

łuki poziome
Jerzy Kmieć

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: Jerzy Kmieć »

Jeżeli chcemy, aby nasze archiwum po prostu było uporządkowane, bezpieczne, funkcjonalne, zdecydowanie polecam tu współpracę ze Stowarzyszenie Archiwistów. Oferują zewnętrzne archiwa, porządkowanie dokumentacji, znają sie na tym bardzo dobrze, mają odpowiednie zaplecze i przede wszystkim dobrą wiedzę
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: Archiwizacja dokumentów

Post autor: aplikacja »

Danka12 pisze: ↑31 sty 2020, 12:04 Ja myślę, że bezpieczna chmura to strzał w dziesiątkę! u mnie w firmie mega się sprawdza :)
To prawda chmura dla firm zawsze ma rację bytu i wiele ułatwia jeśli chodzi o funkcjonowanie firmy. To gwarancja niezawodności, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i podzespołów, pochodzących od znanych dostawców.
ODPOWIEDZ