Mobilny salon paznokci

Jak założyć własną firmę? Jak znaleźć najlepszą księgową? Jak wystawiać faktury? Gdzie kupić legalne oprogramowanie? Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
jołe

Mobilny salon paznokci

Post autor: jołe »

Czy może prowadzi ktoś z Was, a pewnie raczej któraś z Was własny salon kosmetyczny czy salon stylizacji paznokci? Dajcie proszę znać, bo ja się zastanawiam, czy warto taką działalność jeszcze w dzisiejszych czasach otwierać. A może dobrym pomysłem byłby mobilny salon stylizacji paznokci? Myślicie, że to dobry pomysł?
kaśka

Re: Mobilny salon paznokci

Post autor: kaśka »

Musisz pamiętać o wielu aspektach, teraz mamy czas covidu to bardzo ważne jest by płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych był na bieżąco uzupełniany. Do tego trzeba dbać o klientki, o ich wymagania, może czasami podpowiedzą jakiś ciekawy pomysł? Nigdy nie wiadomo.
zośka

Re: Mobilny salon paznokci

Post autor: zośka »

Do obowiązkowego wyposażenia salonu kosmetycznego dodałabym lakiery hybrydowe. Wysokiej klasy gabinet powinien posiadać szeroką bazę kolorów i być otwarty zarówno na klientki chcące uzyskać klasyczny manicure, jak również na te, które lubią intensywne odcienie. Długo szukałam sklepu, w którym mogłabym dostać możliwie największą ilość produktów, nie przeznaczając na to ogromnego budżetu. Rozwiązaniem okazała się firma shop.emischool.pl, która działała już na w bardzo wielu zagranicznych rynkach. Cieszę się, że ich lakiery teraz są tak łatwo dostępne również w Polsce.
rókko

Re: Mobilny salon paznokci

Post autor: rókko »

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że wiele kobiet tak właśnie robi. Nawet moja siostra próbowała, ale koniec końców jej to nie wyszło i myślała raczej o czymś takim jak laminacja rzęs lublin . Moim zdaniem ważne, żeby robiła to, co lubi i co jej sprawi frajdę. Zgodzicie się?
ODPOWIEDZ