Akcesoria do kuchni

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 4:11

Akcesoria do kuchni

Post autor: Amalia »

W jakich sklepach internetowych polecacie rozejrzeć się za wyposażeniem do kuchni? Potrzebuję akcesoriów takich jak garnki i patelnie, ale nie pogardzę też zastawą stołową ;)
Awatar użytkownika
julia96
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:27

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: julia96 »

Na takie zakupy polecam sklep taniejdladomu.pl. Wyposażysz z nimi nie tylko kuchnię, ale i całe mieszkanie, a w dodatku kupisz tam też dekoracje :) Mają super ceny i fajną jakość, natomiast zamówienia realizują bardzo sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: domek8 »

Ja beż żadnych problemów bardzo dobre garnki i wolnowar kupiłem od crockpot . Mają w ofercie głównie wolnowary są bardzo wytrzymałe,a dla mnie zawsze to jest najważniejsze, dlugo utrzymują ciepło
Awatar użytkownika
Mamita
Posty: 21
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:16

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: Mamita »

O ja moge polecić super sklep! Garnki na indukcję braliśmy stąd: https://europ24.pl/garnki-na-indukcje bo zestawy z kilkunastoma elementami mieli już od 200 zł z patelnią i do tego sztućce gratis :P Przyznajcie że super oferta ;)
Awatar użytkownika
Samerba
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:29

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: Samerba »

Jak ktoś ma ochotę zmieniać blaty kuchenne, to polecam spieki kwarcowe. Bardzo trwały surowiec i ładnie się prezentuje,jest nieco tańszy niż przykładowo marmur a i tak będzie nam służył na lata. Mnie takie blaty wykonała firma Marmur Dulemba z Kobielic. Wszystko mi wymierzyli, zrobili odpowiedni projekt. Praktycznie bardzo szybko sie z tym uwineli. Cenowo też są przystępni ,więc warto do nich zadzwonić.
atenrą

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: atenrą »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej
https://studioinvita.pl/
ODPOWIEDZ