Bateria kuchenna

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Anna78
Posty: 46
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:55

Bateria kuchenna

Post autor: Anna78 »

Czesc,

czy ekologiczna bateria z filtrem wody sie oplaca?
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 37
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:03

Re: Bateria kuchenna

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Ja moge Ci polecic poczytan na in360 blog. Wszystko maja bardzo dokladnie opisane tam w artykule. Sama sie dlugo nad tym zastanawialam, ale na teraz sobie odpuscilam i kupilam dzbanek filtrujacy wode :)
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Bateria kuchenna

Post autor: malena »

Oczywiście, że tak. Trzeba dbać o jakość wody, którą spożywamy. Jeśli szukasz takiej baterii rzuć okiem tu https://taniezlewozmywaki.pl/ . Ja tam znalazłam baterie i do kuchni, i do łazienek. Bardzo dobre ceny mają i duży wybór. Myślę, że dobierzesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Bateria kuchenna

Post autor: werbena »

Możesz też kupić osobno baterię jaka Ci się podoba i do tego taki specjalny filtr który można na baterii zamontować https://www.ceneo.pl/Filtry_nakranowe_i ... ozmywakowe są też jak widzicie takie filtry które pod zlewem się montuje. Zależy czy chcecie aby był on widoczny. Jakość wody znacząco się zmienia dzięki takiemu urządzeniu. Jeśli jest mocno chlorowana to od razu poczujecie różnicę. I można w ten sposób wybierać dowolne baterie a wiecie jaki jest wybór przecież.
Awatar użytkownika
kaho
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:34

Re: Bateria kuchenna

Post autor: kaho »

u nas w okolicy niestety woda jest bardzo słabej jakości. Jest twarda, niesmaczna. Od pewnego czasu na szczęście mamy filtr i jakość się bardzo poprawiła. Zamówiliśmy sobie na https://www.mojabutelka.pl/kategoria-produktu/filtry/ tylko już nie pamiętam, który model dokładnie ale naprawdę różnica jest odczuwalna i nie żałujemy decyzji. także jeśli macie problem z wodą, koniecznie sobie poprzeglądajcie co mają w sklepie albo doradźcie się pracownika bo oni na pewno doskonale wiedzą co dopasować itd.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Bateria kuchenna

Post autor: agrafka »

Hejka. Widzę, że nie tylko ja mam problem z wyborem dobrej i trwałej bateria kuchenna Bo jednak każdej z nas zależy na tym aby bateria była trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Moja siostra znalazła mi taką baterię Primagran która nie powiem bardzo mi się spodobała i chyba zdecyduje się na jej zakup. Tylko, że mają tam tyle różnych modeli do wyboru że ciężko mi się zdecydować. A Wy jaką byście wybrali?
Awatar użytkownika
karolonia
Posty: 5
Rejestracja: 07 sie 2020, 15:19

Re: Bateria kuchenna

Post autor: karolonia »

nie wiem czy to coś daje. To, co ja mogę polecić to bateria z wyyciąganą wylewką, jest niezastąpiona!
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Bateria kuchenna

Post autor: Jamix »

Ja sobie wymyśliłam taką starą stylowa, ale to dlatego ze robiłam blaty marmurowe do mebli. Firma Marmur Dulemba, która mi je montowała ,doradziła właśnie takie dodatki do kuchni w starym stylu, idealnie się komponuje z blatami. Jeśli ktoś chce zmienić wystrój całej kuchni to ta firma moze również kłaść kamień naturalny na ścianie lub podłodze ,rewelacyjnie to wygląda.
ODPOWIEDZ