Dębowe schody do domu

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Gertruda1984
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 2:16

Dębowe schody do domu

Post autor: Gertruda1984 »

Polecicie mi jakiegoś sprawdzonego przez was producenta dębowych schodów? Chciałabym zafundować sobie takie w domu, bo bardzo mi się podobają, ale zależy mi na ich żywotności :)
Awatar użytkownika
Klaudiusz_78
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 5:11

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: Klaudiusz_78 »

W takim razie polecam producenta Fizia. Ich schody dębowe to najwyższa jakość i estetyczne wykonanie, więc powinnaś być w 100% zadowolona. Ja w każdym razie byłem, kiedy zamawiałem do nich drzwi do domu.
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: jedrzej33 »

W ostatnim czasie były do zlecenia usługi budowlane Słupsk, do wykonania były: montaż drzwi Słupsk, montaż okien Słupsk, remont mieszkania Słupsk oraz elewacje Słupsk. Żeby to wszystko miało ręce i nogi trzeba było znaleźć firmę, która nie zawiedzie i nie nawali w trakcie realizacji. To prawda, co ludzie mówią, że trzeba uważać przy doborze wykonawcy. Można naprawdę się rozczarować wybierając złą ekipę.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: selek »

A może zamiast dębowych schodów lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie ich z szkła? Znam świetną firmę która zna się na obróbce szkła i stworzy piękny produkt który posłuży lata. Mam na myśli firmę http://szklarzokuniew.pl/ która ma mnóstwo taki realizacji i chętnie podejmie się kolejnych.
Awatar użytkownika
hakapaka
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 4:34

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: hakapaka »

Dębowe schody są super tak samo jak podłogi dębowe i jesionowe. U nas też postawiliśmy na drewno. Polecam podłogi drewniane Zielona Góra
Izabela
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2020, 10:15

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: Izabela »

Dębowe schody zamawiałam w firmie Parkietlux i jestem zadowolona z jakości wykonania oraz dotrzymywania przez nich terminów. Żadnych niedoróbek, więc śmiało mogę polecić ;)
Awatar użytkownika
pianka
Posty: 90
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: pianka »

Jeżeli poważnie myślicie o takich schodach to koniecznie zastanówcie się nad taką opcją jak schody drewniane Warszawa: https://artcorestudio.pl/schody . Firma ta zajmuje się budową schodów na zamówienie klienta. Myślę, że pomogą Wam w wykonaniu Waszego pomysłu.
hanuś

Re: Dębowe schody do domu

Post autor: hanuś »

Nie powiem, ponieważ z całą pewnością takie schody mają swój urok. Ale, aby zachować ich estetyczny wygląd trzeba odpowiednio o nie zbadać, a tutaj na pewno się przydadzą impregnaty altax. Specjalistyczne produkty do ochrony drewna przed różnymi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi etc.
ODPOWIEDZ