Drewniane parapety

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Drewniane parapety

Post autor: agnieszka »

Hej. Co sądzicie o drewnianych parapetach do domu? Mam na myśli parapety wewnętrzne. Jak wam się to sprawdza? Myślę o wykonaniu ich u stolarza z modrzew.pl, znają się na tym doskonale, podobają mi się ich realizacje.
ewiś03032

Re: Drewniane parapety

Post autor: ewiś03032 »

Ja raczej stawiam na nieco inne rozwiązania, bo właśnie wybraliśmy nowoczesne parapety wewnętrzne . Drewniane parapety są świetne, ale akurat u nas nie pasowałby w odpowiedni sposób. Trzeba szukać i sprawdzać oraz przeglądać oferty różnych firm, aby znaleźć coś najlepszego dla siebie.
kimś

Re: Drewniane parapety

Post autor: kimś »

Mogą być, nie pałam do nich jakimś wielkim uczuciem, ale jeżeli tobie pasują, to super. U nas parapety wewnętrzne są wykonane z kamienia naturalnego i wybraliśmy ten materiał, bo jest bardzo trwały, plus takie parapety pasują nam do wystroju wnętrz. Zamówiliśmy je robione na wymiar z firmy DOMINIKANA http://dominikanatychy.pl/oferta/parapety-wewnetrzne/ z Tych. Ich oferta jest szeroka, mają atrakcyjne ceny, polecam.
ODPOWIEDZ