Drzwi laminowane

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Bernarda_97
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 22:47

Drzwi laminowane

Post autor: Bernarda_97 »

Cześć wam :)
Co sądzicie o drzwiach laminowanych? Osobiście chciałabym właśnie takie zamówić do siebie do domu, a że akurat trafiłam na ofertę producenta fizia.pl, to myślę, że mogłabym z niej skorzystać. Uważacie, że warto?
Awatar użytkownika
Odyla-97
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 4:26

Re: Drzwi laminowane

Post autor: Odyla-97 »

Niezależnie jakie drzwi wewnętrzne zamówisz w tym zakładzie, na 100% będziesz zadowolona, bo każdy produkt jest wykonywany z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem porządnych materiałów. Nic więcej chyba nie muszę dodawać, prawda? Polecam!
adamnowócki

Re: Drzwi laminowane

Post autor: adamnowócki »

Jeśli szukasz solidnej firmy w zakresie drzwi to mogę polecić Mardom gdzie zatrudniają fachowców znających się na rzeczy dzięki czemu na każdym etapie prac mogli wysłać to specjalistę od pomiarów, to od montażu przez co całość prac przebiegła ekspresowo.
Wacłchab34

Re: Drzwi laminowane

Post autor: Wacłchab34 »

Zdecydowanie korzystniejszą opcją będą drzwi z kolekcji fresto https://www.vox.pl/drzwi-vox-fresto. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej ze zdobieniem nawiązującym do prostych frezów ze stolarki klasycznej. Drzwi wytrzymałe na lata, dlatego będą służyć i są warte swojej ceny.
ODPOWIEDZ