Drzwi wewnętrzne - jaka firma?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Gwalbert_92
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:53

Drzwi wewnętrzne - jaka firma?

Post autor: Gwalbert_92 »

Witam. Mam w planie wymienić wszystkie drzwi w mieszkaniu, bo mają już swoje lata. Udało mi się znaleźć ofertę drzwi na zamówienie w zakładzie fizia.pl. Macie może jakieś opinie na jego temat?
Awatar użytkownika
Oktawia1966
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 1:36

Re: Drzwi wewnętrzne - jaka firma?

Post autor: Oktawia1966 »

Jeśli mowa o drzwiach wewnętrznych, to zdecydowanie polecam zakład FIZIA. Schody też robią fantastyczne. Używają dobrej jakości materiałów i dbają o estetyczne wykończenie. Takich produktów nie znajdziesz w żadnym katalogu.
Awatar użytkownika
Bibelotka
Posty: 56
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:14

Re: Drzwi wewnętrzne - jaka firma?

Post autor: Bibelotka »

Drzwi wewnętrzne masz bardzo fajne z firmy Drutex. Wyglądają bardzo elegancko, ale wiem że są tez bardzo dobrze skontruowane i skladają się z bardzo dobrych materiałów. Tam masz do wyboru drzwi PVC, alumniowe czy drewniane.
Awatar użytkownika
kanapka
Posty: 91
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: Drzwi wewnętrzne - jaka firma?

Post autor: kanapka »

Możecie też odwiedzić salon, w którym znajdziecie oferty różnych firm. Warto rzucić okiem na drzwi wewnętrzne Warszawa: https://artcorestudio.pl/drzwi . Moim zdaniem jest w czym wybierać.
ODPOWIEDZ