Ekskluzywne meble kuchenne

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Safira_94
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 8:29

Ekskluzywne meble kuchenne

Post autor: Safira_94 »

Cześć. W jakim salonie meblowym polecacie rozejrzeć się za ciekawymi meblami kuchennymi w nowoczesnym stylu? Jestem dość wymagająca pod tym względem i trudno mi znaleźć, coś pasującego do mojego gustu.
Awatar użytkownika
Bogusława70
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2020, 3:25

Re: Ekskluzywne meble kuchenne

Post autor: Bogusława70 »

Ja swoje idealne meble znalazłam dzięki firmie fcts.pl. Poza tym wykonali mi je na wymiar. Teraz mogę się cieszyć nowoczesną zabudową kuchenną, która z pewnością posłuży mi na długo, bo jest naprawdę solidnie wykonana.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Ekskluzywne meble kuchenne

Post autor: Krystek »

Safira_94 pisze: ↑03 cze 2020, 15:15 Cześć. W jakim salonie meblowym polecacie rozejrzeć się za ciekawymi meblami kuchennymi w nowoczesnym stylu? Jestem dość wymagająca pod tym względem i trudno mi znaleźć, coś pasującego do mojego gustu.
Safira, my przejrzeliśmy chyba wszystkie sklepy i nie znaleźliśmy nic. Ostatecznie całość wykonał dla nas projektant mebli poznań http://degosh.pl/o-nas-degosh/. Mówiąc całość, mam na myśli zaprojektował i wykonał nam meble kuchenne. Zażyczyliśmy sobie nowoczesny styl z dominującym zielonym kolorem.
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 77
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Ekskluzywne meble kuchenne

Post autor: Jamix »

Do takich mebli świetnie będa pasowały marmurowe blaty. Sama takie robiłam, zamawiałam w firmie Marmur Dulemba. Pięknie wykończone, idealnie dobrali mi kolor.A u nich jest w czym wybierać bo mają bardzo duży wybór kamienia naturalnego. Firma bardzo rzetelna. Wszystko zrobili w wyznaczonym czasie tak jak zaplanowaliśmy. Polecam każdemu.
lońj

Re: Ekskluzywne meble kuchenne

Post autor: lońj »

My w naszej kuchni zainstalowaliśmy nowe blaty, tym razem kamienne i różnica jest ogromna. My się sporo naszukaliśmy mebli do łazienki. W rezultacie zdecydowaliśmy się na bardzo trwałe rozwiązanie, bo na blaty kamienne. Zamawialiśmy je prosto z zakładu kamieniarskiego Wenta z Sierakowic https://www.e-wenta.pl/blaty.html . Blaty są ciemne, idealnie pasują do jaśniejszych szafek, są solidne, bardzo wytrzymałe, polecam.
ODPOWIEDZ