Forum budowlano-wnętrzarskie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Forum budowlano-wnętrzarskie

Post autor: nat »

Dzień dobry,
przymierzam się do studiów w kierunku architektury, ale zanim podejmę tak ważną decyzję, chciałabym się mocniej zagłębić w temat. Potrzebuję Więc od Was miejsca, w którym zdecydowanie doradzi mi się, co mm robić. Czy jesteście w stanie mi coś takiego dać? Zaoferować? Gdzie szukać rzetelnych informacji?
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Forum budowlano-wnętrzarskie

Post autor: roza15 »

Hej, no na pewno zacznij od naszego forum, poznaj temat, ale też kup sobie odpowiednie książki. Usystematyzuj wiedzę i do dzieła. W sieci znajdziesz też forum od MG Projekt, to dokładniej https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ , żebyś już nie szukała. Tam też jest wiele trafnych porad. A tak to po prostu skontaktuj się z jakimś projektantem, może podpytaj... Nie znam się na tym.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Forum budowlano-wnętrzarskie

Post autor: rucik »

Tak, MG Forum jest interesujące. Często z niego kiedyś korzystałem jako bierny "słuchacz" , teraz czasem się i wypowiadam, jeśli się na czymś znam. Tam ludzie poświęcają swój czas, żeby pomóc bezinteresownie, a nie tylko się wiecie, pomądrzyć.
Awatar użytkownika
Migdalski
Posty: 99
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:56

Re: Forum budowlano-wnętrzarskie

Post autor: Migdalski »

Dużo fajnych artykułów na temat urządzania wnętrz znajdziecie tutaj: https://tapetuj.pl/blog/ Ja lubię szukać inspiracji w sieci. Zawsze można "wyhaczyć" coś nowego, coś ciekawego. Lubię czytać blogi i poradniki na ten temat.
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Forum budowlano-wnętrzarskie

Post autor: sadler20 »

Tak samo jak na blogu świat według d.n.a można znaleźć fajne artykuły na temat aranżacji wnętrz i tak dalej. W wolnej chwili polecam zerknąć, bo naprawdę warto.
ODPOWIEDZ