Gdzie po szafę do sypialni?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Seweryna
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:10

Gdzie po szafę do sypialni?

Post autor: Seweryna »

Cześć, chciałabym kupić jakąś pojemną szafę do sypialni. Moglibyście polecić mi sprawdzone przez siebie sklepy z meblami tego typu? Będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Agaton_67
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2020, 7:45

Re: Gdzie po szafę do sypialni?

Post autor: Agaton_67 »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę labi.pl. Na pierwszy rzut oka widać, że to solidne i porządnie wykonane meble. Poza tym mają piękny minimalistyczny design, więc bez problemu dopasujesz je do dowolnej aranżacji. Daj znać, że zdecydujesz się na zakup :)
kręgiel

Re: Gdzie po szafę do sypialni?

Post autor: kręgiel »

Seweryna, warto abyś przejrzałą propozycje https://sklep.akord.net.pl/103-szafy-z-lustrem . Moją uwagę szczególnie zwróciły dostępne tutaj pojemne szafy przesuwne z dużym lustrem. Są tanie, a spokojnie byłyby w stanie pomieścić całą garderobę moją i żony:) W dodatku bardzo fajnie się prezentują a wybór kolorów jest spory.
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: Gdzie po szafę do sypialni?

Post autor: iwonkaka »

Podobno teraz często kupuje się garderoby na wymiar . Myślę, że to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, gdy się ma duże mieszkanie. Wszystkie ubrania można mieć w jednym miejscu. Mi do gustu przypadły meble Szaf-Mix. Firma ma wieloletnie doświadczenie, a ich meble objęte są 10-letnią gwarancją. Pan Lucjan wykonuje darmowy projekt i pomaga podjąć decyzję niezdecydowanym klientom.
ODPOWIEDZ