meble na wymiar z George Azzar

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

meble na wymiar z George Azzar

Post autor: mariva »

Witajcie :) Czy ktoś z Was robił już zakupy w sklepie producenta George Azzar? Mebluje własnie mieszkanie ( styl loftowy) i takie meble gdzie jest połaczenie drewna z czarnym metalem idealnie będę do niego pasować. Teraz tylko pytanie jak z ich jakością ?
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: werka2 »

ja kupowałam i jestem mega zadowolona. Jakość jest rewelacyjna a przy tym ceny tych mebli nie są jakoś wygórowane. Plus za bezproblemowy kontakt z obsługą i terminową realizację zamówień :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: mariva »

Dzięki :) dostawa jest faktycznie darmowa? Musze na spokojnie usiasc i sobie spisac konkretnie co i jak bym chciala :)

darmowe ściąganie gier
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: werka2 »

Tak jest darmowa :) nie wiem czy doczytałaś na stronie ale firma daje na swoje meble aż 100 lat gwarancji. No nigdzie indziej sie z tym wczesniej nie spotkałam więc to na pewno też ich wyróżnia na tle konkurencji :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: mariva »

wow no to rzeczywiście niespotykane jest taka długa gwarancja, są zwyczajnie pewni wysokiej jakości :) już lista prawie stworzona, będę zamawiać pod koniec tego tygodnia :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: werka2 »

No to jak już złożysz to zamówienie to koniecznie podziel się tu z nami na co się zdecydowałaś :) aż jestem ciekawa co tam wybierzesz :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: mariva »

zamówienie złożyłam, czekam teraz na spokojnie na dostarczenie mebli :) póki co postawiłam na biurko ( NICOLE) i stolik kawowy do salonu. w późniejszym okresie czasu na pewno zrobię większe zakupy.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: meble na wymiar z George Azzar

Post autor: werka2 »

No i fajnie, grunt , ze meble już się tworzą :) Ty pewnie teraz masz więcej czasu żeby sobie stworzyć samodzielnie taki projekt wnętrza. Ja tak robię, przeglądam czasopisma ( nigdy na to czasu nie miałam) i siedzę w sieci na różnego rodzaju portalach wnętrzarskich.

ogłoszenia motoryzacja kraków
ODPOWIEDZ