Meble od George Azzar - opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: mariva »

ooo przycupne bo meble faktycznie ciekawe :) nie widziałam nic podobnego w żadnej sieciówce a odiwiedzam je dośc często bo naleze do tych osob, które ciagle by coś zmieniały :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: werka2 »

porządna firma. Ja generalnie jak kupuje meble to stawiam na jakośc bo nie kupuje ich przeciez na tydzień czy 2 tylko co najmniej na kilka lat. A tu nie wiem czy wiecie dziewczyny, ale firma daje aż 100 lat gwarancji na swoje meble. Nigdzie indziej sie z tym nie spotkałam :)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:51

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: Tycjan »

Mi się wydaje, że poprzez przeglądarkę dużo znajdziesz. Ja zawsze informacji szukam w tym sposobem.
Gdybyś był w połowie tak zabawny za jakiego się uważasz mój chłopcze, byłbyś dwa razy bardziej zabawny niż jesteś.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: werka2 »

wiesz co ja zamowiłam konkretnie biurko NICOLE, regał OSLO i stół do jadalni OLIBO II. zerknij sobie jak to wygląda ale zapewniam, ze na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na stronie :)
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: sakrana »

Nie znam tej marki, natomiast wiele dobrego słyszałam o producencie Layman który ma w swojej ofercie meble modułowe i systemowe. Zerknijcie sobie koniecznie, bo wyglądają zjawiskowo. Idealne do wnętrz w stylu nowoczesnym
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: werka2 »

wow, super, że się od razu zdecydowałaś :) model NICOLE fajny, daj znać jak dojdzie ( jestem ciekawa jak się będzie prezentował na żywo ;p ).
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: malena »

Nie znam tej firmy. Ale sama kupuję meble online często. Ostatnio regały w Promyk Meble - o tu https://promykmeble.pl/c/meble-twarde/regaly/ . I nigdy nie mam problemów. Także jeśli mogę polecić to właśnie ich.
Awatar użytkownika
lukasz.wys
Posty: 6
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:36

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: lukasz.wys »

https://georgeazzar.pl - podobno to nowy adres strony, ale nie wiem czy się różni. Kupiłem i na pewno nie żałuje! Świętna jakość i kontakt z obsługą klienta! Polecam wszystkim
ODPOWIEDZ