mirroproject.com.pl opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 47
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:46

mirroproject.com.pl opinie

Post autor: eliot »

Cześć wszystkim! Z żoną planujemy generalny remont mieszkania - spora powierzchnia, bo niemal 90 m kw. Duże przedsięwzięcie, ale na lata, więc chcemy zrobić z przytupem. Szukamy dobrego projektanta wnętrz z Warszawy, najlepiej takiego, który współpracuje z jedną firmą wykończeniową i z jednym meblarzem. Znajomy z pracy wspomniał o firmie mirroproject.com.pl - zbieramy teraz o niej opinie. Może kojarzycie i możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
sofia98
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:38

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: sofia98 »

W mirroproject.com.pl zamwiałam projekt kuchni i jego wykonanie. Wyszło cudownie, dokładnie tak jak chciałam. Stylowo, nowocześnie, a jednocześnie ponadczasowo i funkcjonalnie. Pewnie znajdziesz o nich opinie w sieci, ale ja ty mogę dołozyć swoją – jak masz okazję skorzystać z ich usług to zrób to. Ja jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: rozmowna »

Oj , dojdziemy do tego, na razie szukam projektu domu i chętnie w tym względzie bym się poradziła. To znaczy mamy już wybrany projekt z Supernowości pracowni http://www.mgprojekt.com.pl/ , ale dobrze by było, żebyście powiedzieli mi, jak się buduje według ich projektów. Zależy nam na nich, bo mają aż 20% rabatu na nowości.
Awatar użytkownika
natasza423
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 9:55

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: natasza423 »

Współpracowałam z mirroproject.com.pl przy modernizacji swojego mieszkania. Mogę spokojnie polecić, bo to zgrany i solidny zestaw fachowców. Byłam zadowolona z każdego etapu więc wszystkim wystawiam oczywiście jak najlepszą opinię.
Awatar użytkownika
malwina534
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:53

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: malwina534 »

Współpracowałam już z mirroproject.com.pl i mam na ich temat bardzo dobrą opinię. To fachowcy w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Zero fuszerki, zero niedomówień. Za to ogrom profesjonalizmu i świetny efekt końcowy.
Awatar użytkownika
fiona855
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:15

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: fiona855 »

W mojej opinii firma mirroproject.com.pl to jedna z najlepszych w branży. Ich projektanci potrafią dostosować projekt mieszkania czy domu do potrzeb każdego klienta. Potrafią słuchać, a o jest bardzo ważne w kontaktach z ludźmi. Polecam ich.
Awatar użytkownika
inka512
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:49

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: inka512 »

Projekty od mirroproject.com.pl są dostosowane do potrzeb każdego klienta. Widziałam wiele ich projektów i każdy mnie zachwycił. Pozytywne opinie, które można przeczytać w internecie są prawdziwe.
Awatar użytkownika
miranda004
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:03

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: miranda004 »

Widziałam wiele projektów od mirroproject.com.pl i każdy, w mojej opinii, był ciekawy. Ich projekty są oryginalne, ale mogą się spodobać chyba każdemu. Zdecydowanie architekci ci znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
leokadia044
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:46

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: leokadia044 »

Polecam architektów z mirroproject.com.pl. Mają dobre opinie, bo znają się na swojej pracy i są bardzo pomysłowi. Jeśli chodzi o projekt mieszkania na lata, to zdecydowanie oni się sprawdzą.
Awatar użytkownika
marietta118
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:50

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: marietta118 »

Z pełną świadomością mogę polecić mirroproject.com.pl, bo mam wyrobioną opinię o nich. Robili mi projekt mieszkania i pozytywnie mnie zaskoczyli kreatywnością. Myślę, że każdy klient będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
judyta699
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:27

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: judyta699 »

Architekci z mirriproject.com.pl mają wiele ciekawych pomysłów. Potrafią zadowolić każdego klienta, a ich projekty są bardzo oryginalne. To jest moja opinia, ale wiem, że wiele osób potwierdzi moje zdanie.
Awatar użytkownika
brenda473
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:30

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: brenda473 »

Znam firmę mirroproject.com.pl i mogę wyrazić swoją opinię o nich. Uważam, że są świetną firmą i potrafią słuchać klientów. Ich projekty rzeczywiście są oryginalne i sprawdzą się w pomieszczeniach i tradycyjnych, i tych nowocześniejszych.
Awatar użytkownika
kasia572
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: kasia572 »

W mojej opinii i sam projekt kuchni od mirroproject.com.pl, i wykonanie, są niesamowite. Moje mieszkanie w pełni w końcu mi się podoba. Jestem zadowolona i mogę polecić ich każdemu.
Awatar użytkownika
maryna601
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:30

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: maryna601 »

Bardzo miło wspominam firmę mirroproject.com.pl. Efekty współpracy z nimi były bardzo owocne i jestem usatysfakcjonowana ich projektem. Dlatego nie dziwią mnie same dobre opinie o nich.
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: roza15 »

Moim zdaniem opłaca się być właścicielem domu wybudowanego według jednego z projektów MG Projekt. Dlaczego? Przede wszystkim są to porządne projekty, na naprawdę ładne domy z fajną powierzchnią mieszkalną. Po drugie, pracownia ta organizuje fajny konkurs fotograficzny, którego zasady poznacie na ich stronie https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 . Do zgarnięcia są naprawdę wartościowe nagrody.
ODPOWIEDZ