neo-art.pl opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kasia_L
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:53

neo-art.pl opinie

Post autor: Kasia_L »

Cześć! Marzą mi się takie piękne drzwi:
Obrazek
Znalazłam producenta neo-art.pl z Warszawy. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Możecie polecić tę firmę? Szukam opinii ;-)
Awatar użytkownika
adela65
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:39

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: adela65 »

Drzwi do naszego domu zamawialiśmy właśnie w neo-art.pl. Nie tylko doskonałe jakościowo, ale również sensowne czasy realizacji. Jeśli marzą ci się ciekawe drzwi to to jest właśnie doskonała do tego firma. W mojej opinii ciężko o lepszą w okolicach Warszawy
Awatar użytkownika
sabina54
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:31

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: sabina54 »

Znam produkty neo-art.pl i mam o nich niezmiennie bardzo dobrą opinię. To nie są drzwi na chwile. Nawet po wielu latach prezentują się nieskazitelnie i dopełniają każde wnętrze, w którym się znajdują. Polecam, bo coraz mniej tak fajnie zorganizowanych producentów.
Awatar użytkownika
amelia54
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:36

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: amelia54 »

Sprawdzałam ostatnio opinie o neo-art.pl i jakoś nie było specjalnie zaskoczenia. Zdecydowana większość to pozytywne wspomnienia udanej współpracy, ewentualnie radość z posiadania w domu świetnego produktu. U mnie jest podobnie, cieszę się, że miałam farta trafić na tę firmę.
Awatar użytkownika
sabina42
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 10:17

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: sabina42 »

Jeśli zależy ci na dobrych jakościowo drzwiach to tylko neo-art.pl. Mają solidne wyroby, do tego pięknie się prezentują i dopełniają wnętrza. Zdecydowanie polecam, świetnie mi się z nimi współpracowało i pozostawili po sobie dobrą opinię.
Awatar użytkownika
Morda
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:54

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: Morda »

Cóż za kłująca w oczy autoreklama. Słodko jak na produkcji w Wedlu.
Zakładam, że producent sam ze sobą konwersuje :D
Ludzie miejcie swój rozum w wyborach :-)

tv-zakupy.pl opinie
Awatar użytkownika
sandra34
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:42

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: sandra34 »

Hej. Znam neo-art.pl i mogę polecić. Robię nie tylko bardzo ładne, ale i wytrzymałe drzwi. Mam ich stolarkę w praktycznie w całym domu (poza kotłownią, bo wymagane były drzwi przeciwpożarowe) i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W mojej opinii to jedna z ciekawszych obecnie propozycji tego typu na rynku.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:51

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: Tycjan »

Wydaje się to być niezwykle solidną i wartościową ofertą. Dzięki za polecenie czegoś takiego.
Gdybyś był w połowie tak zabawny za jakiego się uważasz mój chłopcze, byłbyś dwa razy bardziej zabawny niż jesteś.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:44

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ewa45 »

Doskonale znam neo-art.pl i mam o nich bardzo dobrą opinię. Robią przepiękne drzwi, zajrzyj koniecznie do galerii na ich stronie - wybór modeli robi wrażenie. Takie drzwi to nie tylko zamknięcie pomieszczenia, to również dopełnienie i podkreślenie jego stylu.
Awatar użytkownika
karina83
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:53

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: karina83 »

Dzięki opiniom moich przyjaciół zwróciłam uwagę na firmę neo-art.pl. Producentów stolarki drzwiowej jest sporo i łatwo przeoczyć prawdziwe perełki takie jak ta firma. Robią przepiękne drzwi, cieszę się, że mogę je u siebie mieć.
Awatar użytkownika
aldona45
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:57

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: aldona45 »

neo-art.pl mają w swojej ofercie niesamowitą stolarkę. Znajomi mają ich drzwi i bardzo je chwalą, Poza tym, to nie tylko ich opinia. Sama widziałam te drzwi, na żywo robią jeszcze lepsze wrażenie.
Awatar użytkownika
ilona64
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 8:38

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ilona64 »

Jeśli zależy ci na jakości połączonej z dobrym wyglądem to neo-art.pl jest najlepszym wyborem. Mi się bardzo podobają, mąż też ma o nich dobrą opinię. Nic tylko zamawiać. Posłużą długie lata.
Awatar użytkownika
albina65
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:23

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: albina65 »

Neo-art.pl robią w mojej opinii najpiękniejszą stolarkę jaką przyszło mi oglądać. Drzwi robią niesamowite wrażenie i utrzymuje się ono długie lata. W sumie im dłużej je mam tym bardziej cieszą moje oczy,
Awatar użytkownika
Harriet
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: Harriet »

No pięknie wyglądają takie drzwi. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Nic jednak nie doradzę bo się na tym kompletnie nie znam. Mam nadzieję, ze inni forumowicze coś tutaj pomogą.
Była jak automat - zimna i bez emocji, kierowała się jedynie logiką. A ja ją złamałam.
Awatar użytkownika
olga65
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 11:46

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: olga65 »

Ze stolarką neo-art.pl po raz pierwszy zetknęłam się w domu koleżanki. Dzięki tym drzwiom jej wnętrza nabrały niesamowitego uroku, i to nie tylko w moich oczach, nasi znajomi mieli podobne opinie. Koleżanka oczywiście również zachwala.
Awatar użytkownika
oliwia65
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:21

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: oliwia65 »

Nie dziwię się, że wybierasz takie drzwi. Są piękne, dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Do tego dobrze trafiłaś, jeśli chodzi o producenta. Neo-art.pl mają świetne opinie, i mając z nimi do czynienia przy okazji stolarki w moim domu, muszę potwierdzić, że to co o nich mówią jest prawdziwe.
Awatar użytkownika
ikona645
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:48

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ikona645 »

Stolarka od neo-art.pl robi niesamowite wrażenie. Sama jeszcze nie kupowałam, ale koleżanka tak, i ma o firmie bardzo dobrą opinię. Do tego te drzwi są po prostu zjawiskowe. Nie mogę się doczekać, aż pojawią się w moim domu.
Awatar użytkownika
oleczka534
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:36

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: oleczka534 »

Trudno napisać złą opinię o tak świetnej firmie jak neo-art.pl. Mają niesamowity zmysł jeśli chodzi o projekty stolarki drzwiowej. Uwielbiam ten styl.
Awatar użytkownika
aga998
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:13

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: aga998 »

Gorąco polecam firmę neo-art.pl, bo niedawno sama szukałam wykonawcy drzwi do salonu. Firma ma bardzo dobre opinie, które sama potwierdzę, bo moje drzwi do salonu są w końcu schludne, a usługa nie była bardzo droga. Teraz moim wnętrzem zachwycają się wszyscy goście.
Awatar użytkownika
dorota112
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:09

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: dorota112 »

Mogę mieć tylko dobrą opinię na temat neo-art.pl. Zamawiałam u nich drzwi i muszę przyznać, że robią niesamowite wrażenie. Takie stylowe drzwi mogą odmienić każde wnętrze. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
julia001
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:26

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: julia001 »

Jestem zachwycona drzwiami od neo-art.pl, bo sama zamawiałam u nich drzwi do salonu i kompletnie odmieniły one moje wnętrze. Wreszcie mam stylowe mieszkanie. Mogę mieć wyłącznie bardzo pozytywną opinię na temat firmy.
Awatar użytkownika
magda110
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:17

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: magda110 »

Uważam, że drzwi od neo-art.pl pozytywnie odmienią każde wnętrze. Ja, zmieniając drzwi, kierowałam się opiniami z internetu dlatego zamówiłam je właśnie w tej firmie. Drzwi te robią ogromne wrażenie na mich gościach.
Awatar użytkownika
ida311
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:26

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ida311 »

Drzwi od neo-art.pl są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Takie drzwi pozytywnie odmienią każde wnętrze. To jest tylko moja opinia, ale mogę ich polecić, bo mój salon wygląda zupełnie inaczej niż przed remontem.
Awatar użytkownika
mariola059
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:28

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: mariola059 »

Drzwi od neo-art.pl to w mojej opinii prawdziwe dzieła sztuki. Sprawdzą się w każdym wnętrzu, choć najlepiej będą wyglądały w salonie. Ich drzwi są piękne i pozytywnie odmienią każde mieszkanie, nawet te bardzo małe.

centrum kopiowania gdańsk manhattan
Awatar użytkownika
merida210
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:22

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: merida210 »

Rzeczywiście drzwi francuskie od neo-art.pl są piękne. Pasują szczególnie do przestrzennych pomieszczeń. Uważam, że opinie w internecie na temat tego wykonawcy nie śa przesadzone.
Awatar użytkownika
lucyna910
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:34

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: lucyna910 »

Drzwi od neo-art.pl są naprawdę piękne. Moja siostra kupiła u nich drzwi do salonu i wszyscy z rodziny są zachwyceni, jak pozytywnie odmieniły jej wnętrze. Moja opinia o nich jest bardzo dobra i mam nadzieję, że w przyszłości będę miała okazję zamówić u nich drzwi do mojego mieszkania.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 261
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: lampka »

Zauważyliście, że często drzwi, które nam się podobają mają nieciekawe klamki? Ja już tak miałam kilka razy. Jest na to jednak rada. Można bowiem dokonać wymiany na taką, która nam się podoba. Tutaj https://www.merkurymarket.pl/klamki-do-drzwi/ jest duży wybór.
Awatar użytkownika
luiza500
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:26

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: luiza500 »

Drzwi od neo-art.pl są piękne i bardzo stylowe. Mając ich drzwi można dowolnie zaaranżować salon - w stylu retro czy w nowoczesnym, będą pasować do każdego wystroju. To jest moja opinia, ale warto sprawdzić to samemu.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: selek »

Ja drzwi bym zamawiał u sprawdzonego producenta o potwierdzonej renomie a za takiego uważam firmę https://www.drutex.pl/pl/ Jest to lider stolarki okiennej w Europie który stale powiększa swoją ofertę o nowe produkty jak drzwi czy też tarasy. Mają wysokiej jakości produkty i niskie ceny a więc klient będzie zadowolony z zakupów.
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 18
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:46

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: hdc »

Ja jak chodzę po takie rzeczy to zawsze zaglądam do DDD mało popularne sieć sklepów, ale dają radę i niektóre rzeczy mają znacznie tańsze niż w innych. Według mnie lepiej dłużej poszukać i zaoszczędzić niż kupić w pierwszym lepszym markecie i bez sensu przepłacać. A produkty te same :)
Róż

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: Róż »

Nie polecam firmy, fatalna obsługa klienta i jakość (lakier na ościeżnicy pękł po 2 miesiącach, drzwi przesuwne zacinają się), reklamacja rozpatrywana ponad 3 miesiące bez kontaktu z klientem, serwisant przyjeżdża i oświadcza, ze w centrali nie przekazali mu, ze będzie taka ilość pracy i odjeżdża...termin następnego serwisu wciąż nieznany. Za te cenę porażka!!!
ADĘ

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ADĘ »

Niestety stanowczo nie polecam tej firmy! Od poł roku nie mogę dokonczyc mieszkania bo nie mam drzwi od nich ktore miały byc po 3- 4 miesiacach max- tak obiecali. Przede wszystkim totalnie zlewaja klienta. Jesli Ty do nich nie zadzwonisz oni nie racza nawet oddzwonic ani nie raczyli powiadomic ze bedzie znaczna obsuwa. Przez kilka tygodni po terminie po dodzwonieniu się i nawet pojsciu do salonu były obiecanki że musza zapytac warsztat, sprawdzic, dowiedziec się.. Bo oni nic nie wiedza i... Cisza. Znowu wydzwanianie z naszej strony i obiecanki oddzwonienia... Na pismo z zadaniem albo zwrotu zaliczki albo wykonaniem usługi do 7 dni - totalna cisza. Nie raczą nawet odpowiedziec. Nikt nigdy słowem sie nie zajaknał z przeproszeniem za zaistniała sytuacje. Zastanowcie się piec razy zanim tam coś zamowicie - ceny bardzo wysokie (można znaleźć samemu firmę stolarska za duzo mniejsze pieniadze-teraz to wiem:/) calkowite lekcewazenie i... nie mam pojecia czy i kiedy wywiaza się z umowy. Zaczynam nawet rozwazac kroki prawne.

wypadek tarnów czerwona
TRAGEDIA

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: TRAGEDIA »

NIE POLECAM - w skrócie sprawa skierowana do sądu, sprawa wygrana - totalne olanie klienta i tragiczne wykonanie za duże pieniądze!

DNO MUŁ I WODOROSTY ! czyli firma Państwa Królak ! Neo-Art Bartycka
Na wstępie ubolewam, iż nie ma oceny ZERO gwiazdek. Na początku wszytko całkiem przyzwoicie... umowa, wycena, negocjacja ceny, podpis. Następnie trzeba było się upominać o montaż ościeżnic. Niestety kiedy montażysta przyjechał powiedział że otwory są źle przygotowane - zostały przygotowane według wytycznych przesłanych mailem od pracownika firmy, zapomniał on niestety o kilku ważnych aspektach i montaż nie był możliwy. Próbowano mi wtedy pierwszy raz wmówić że to moja wina i muszę czekać kolejne 3 tygodnie ponieważ nie ma wolnych terminów, po kilkudziesięciu telefonach z 3 osobami i "szefową" wymusiłem montaż po 4 dniach. żeby następnie zamontowano u mnie skrzydła drzwi musiałem podjąć dwie próby osobistej wizyty na bartyckiej , kilkadziesiąt telefonów do p.Michała który nie odbierał go przez kilkanaście dni. po montażu skrzydeł dowiedziałem pracownik chciał ode mnie całą sumę należną do zapłaty, a nie zostały zamontowane klamki. po kilku dniach prób kontaktu z firmą dostałem odpowiedź że klamki będę dopiero za kilka miesięcy. JAK TO? Dopiero po drażliwej rozmowie z pracownikiem i prośbie o przesłanie maila ze skarga do szefowej którego nie otrzymała i dostała bezpośrednio następnego maila na swoją skrzynkę doszło do rozmowy gdzie "szefowa" powiedziała cytując "Nie magazynujemy rzeczy dlatego nie zamówiliśmy klamek wcześniej" - bezczelne. Tłumaczenia pracowników jak i osób decyzyjnych w firmie są śmieszne. Za tak duże opóźnienia został mi jedynie zaproponowany rabat w wysokości 100 PLN-ów co jest śmieszne, tłumacząc się że marże są tak niskie że nie można dać wyższego gdzie nie jest to prawda - bo siedzę w tej branży od jakiegoś czasu. NIE POLECAM !

1. Umowa podpisana w lutym
2. zgłoszenie do gotowości montażu marzec
3. montaż ościeżnic - problem czerwiec
4. montaż skrzydeł - lipiec ...
5. mail z informacją iż klamki będą dopiero za 3 miesiące
6. zero odzewu aż do grudnia

Podsumowując firma jest nierzetelna, nie interesuje się klientem, a wręcz go olewa, arogancki i olewczy stosunek nie polepsza w cale kontaktu, ponadto nie jestem jedyną osobą która nie poleca tej firmy jak dowiedziałem się w ciągu tego roku "współpracy"

!!! 3x NIE POLECAM !!!

JEDNAK JEŻELI KTOŚ ZDECYDOWAŁ BY SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ PROSZĘ ZMIENIĆ WYSOKOŚĆ KARY UMOWNEJ W UMOWIE - z ustawowej ( jest to kilka groszy za dzień zwłoki) na procentową np. 10% od całej sumy. To jedyny bat na takie firmy inaczej będzie MASAKRA
klient

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: klient »

Nie polecam realizacja na pewno wygląda inaczej niż opis wykonania usługi. Firma nierzetelna obiecuje tylko żeby podpisać umowę i wziąć pieniądze potem zaczyna się walka o każdy termin i każdy telefon. Generalnie terminy niedotrzymane a jakość średnia.
ODPOWIEDZ