Nowoczesne doniczki

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Dagna-73
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 3:35

Nowoczesne doniczki

Post autor: Dagna-73 »

Hej wszystkim :)) Myślicie, że w stacjonarnych sklepach ogrodniczych można dostać jakieś nowoczesne doniczki? Chodzi mi przede wszystkim o wygląd. W sumie ja jeszcze na nic ciekawego nie trafiłam ale internet to już zupełnie inna kwestia. Moje serce podbiły nowoczesne donice stalowe. Jestem przekonana, że będzie mi pasować do wystroju salonu. To też w jakimś sensie ozdoba, prawda?
Sabina

Re: Nowoczesne doniczki

Post autor: Sabina »

Hej :) , jeśli chodzi o nowoczesne doniczki / wazony to ostatnio podbiły moje serce wazony z kolekcji Sevilla od Estilohome. Piękne, bardzo proste ale jednocześnie mega designerskie. Zobacz, polecam serdecznie bo sama zamówiłam właśnie dla siebie komplet.

https://estilohome.pl/produkty/wazony-ceramiczne/

Nie spotkałam tych wazonów nigdzie wcześniej, a lubię mieć coś oryginalnego w domu. Są tam też inne kolekcje. Nie ma tego dużo ale mają widać starannie dobrany asortyment żeby się odróżniać. pozdrawiam serdecznie! :D :D
ODPOWIEDZ