Ocena dachu

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Ocena dachu

Post autor: rozmowna »

Witam, krótkie pytanie, krótka odpowiedź. Jak oceniacie prawdziwość informacji o pracowni MG Dachy , która podobno oferuje darmową wycenę https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ i transport na miejsce budowy? Czy to naprawdę jest za darmo, czy za resztę płaci się więcej?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Ocena dachu

Post autor: mczay »

Skontaktuj się z firmami budowlanymi - one Ci pomogą.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Ocena dachu

Post autor: nat »

Z naszych doświadczeń wynika, że to naprawdę są fachowcy. Dużo nam pomogli, nie tylko jeśli chodzi o instalatorstwo, ale i ogółem, do tego podpowiedzieli rozwiązania na dach.. My drugi raz też byśmy ich wybrali. Stawiają na jakość i dobre wykonanie, to Ci na pewno mogę potwierdzić.
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Ocena dachu

Post autor: roza15 »

No nie wiem, co mam Ci powiedziec, jak to określić, ale od razu widać, że to są naprawdę dobre majstry. Wchodząc na podwórko nie było fajeczki, kawki, tylko od razu działali. I tak przez 4 godziny, potem przerwa, wypili kawę i znowu 4 godziny pracy. Naprawdę wszytko się bardzo sprawnie posuwało. Aż w szoku byłam.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 127
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:58

Re: Ocena dachu

Post autor: malaga »

Właśnie tak... Słyszałam o firmie MG Dachy, nawet czytałam na stronie https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ na temat wiązarów dachowych i doszłam do wniosku, że postawię właśnie na nich. Naprawdę jest to dobra firma jak słyszałam.
Awatar użytkownika
Razek
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2019, 4:34

Re: Ocena dachu

Post autor: Razek »

Warto postawić na bezpieczny i trwały dach na lata, my zdecydowaliśmy się na Braas i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Tym bardziej, że przygotowali we współpracy z Icopal skuteczne systemy hydroizolacji pap w Technologii Szybki Syntan® SBS które chronią go przed problemami z wilgocią przez lata.
Jeseń

Re: Ocena dachu

Post autor: Jeseń »

My natomiast postawiliśmy w przypadku całego dachu na producenta Braas i z perspektywy czasu jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają dachówki, akcesoria dachowe oraz izolacje także duży plus że pomyśleli dosłownie o wszystkim. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni w pełni z zakupów, kosztów i oczywiście bez problemów dopasujecie odpowiednie wersje kaloryczne bo ich także nie brakuje!
ODPOWIEDZ