Płytki matowe czy z połyskiem?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Albertyna-72
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2020, 9:54

Płytki matowe czy z połyskiem?

Post autor: Albertyna-72 »

Odwieczne pytanie - płytki matowe czy z połyskiem? Na których w końcu mniej widać brud?
Awatar użytkownika
Maryja89
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:15

Re: Płytki matowe czy z połyskiem?

Post autor: Maryja89 »

Moim zdaniem na błyszczących, ale przede wszystkim płytka musi być dobrej jakości. Ja mam z cerdesign.pl, są bardzo dobre. Sprawdź sobie, porządny materiał wykonania to podstawa.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Płytki matowe czy z połyskiem?

Post autor: rozmowna »

A ja to kamień dekoracyjny taki https://kamiennewnetrza.pl/kamien-dekoracyjny wolę, ale wydaje mi się, że jeśli miałabym już kłaść płytki, na przykład w łazience, to zdecydowałabym się na matowe. Połysk dla mnie wychodzi z mody i kojarzy się z minioną dekadą, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie. Dlatego Twojego w razie czego nie neguję.
Awatar użytkownika
Romek76
Posty: 105
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:47

Re: Płytki matowe czy z połyskiem?

Post autor: Romek76 »

Dobre pytanie. Jak dla mnie, kluczowe może być zastosowanie nowoczesnych płytek wielkoformatowych od Tubądzin, dlatego też powinniście sprawdzić dobrze ich ofertę. To może w znaczący sposób wpłynąć zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność całej Waszej kuchni. Miejcie to na uwadze już teraz.
ODPOWIEDZ