Porozmawiajmy

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Porozmawiajmy

Post autor: roza15 »

Dzień dobry, chciałabym poznać Wasze opinie o grupach dyskusyjnych, jakie MG Projekt zbudowało dla swoich klientów jak i dla osób niezdecydowanych do zakupu ich projektów. Jeśli nie możecie sobie przypomnieć, to podpowiadam, że znajdziecie je pod tym https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal linkiem.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Porozmawiajmy

Post autor: rucik »

Cześć, specjalnie się zarejestrowałem, żeby Ci odpisać. Dla mnie taka inicjatywa ze strony pracowni jest naprawdę świetna. Ludzie wchodzą w grupy zanim projekty kupią, upewniają się, albo rezygnują. Widać, że nie o zysk tej pracowni chodzi, a o pełne zadowolenie z zakupu projektu. Nikt inny już tak nie pracuje dzisiaj.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Porozmawiajmy

Post autor: nat »

Podtrzymuję, też tak uważam. A samo korzystanie z tych grup to dziecinna igraszka. Wystarczy się zapisać, odpowiadając administratorom. Ja zapomniałam o jednym pytaniu, chciałam poprawić, a już byłam w grupie. Także nie denerwujcie się tym,
ODPOWIEDZ