Produkowanie mebli

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 83
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:08

Produkowanie mebli

Post autor: Pinki »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?

krople floxal do uszu

Awatar użytkownika
wieslawa
Posty: 59
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:40

Re: Produkowanie mebli

Post autor: wieslawa »

Myślę, że może Cię też zainteresować oferta hurtowni Akces: https://hurtownia-akces.pl/ . Znajdziesz tam ogromny wybór różnego rodzaju akcesoriów tapicerskich. Warto rzucić na nie okiem.

Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 335
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Kulka »

Według mnie to rzeczywiście dobry pomysł na biznes - powinniśmy jednak odpowiednie przygotować się do takiej działalności. Szczególnie że pracujemy na wielu maszynach o różnymnapięciu elektrycznym - tak więc powinniśmy dobrze logistycznie rozplanować taką elektrycznośc. Taka stacja transformatorowa http://salwis.pl/stacja-transformatorowa/ będzie odpowiednim rozwiązaniem - warto zadbać o swoje bezpieczeństwo a także o lepszą efektywność naszej produkcji. Firma salwis akurat specjalizuje się w tego typu działaniach więc warto zwrocic się do nich o pomoc

Awatar użytkownika
mateusznowakpl
Posty: 5
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:49

Re: Produkowanie mebli

Post autor: mateusznowakpl »

A czy na pewno potrzebujesz produkowanych mebli? Jest dużo fajnych gotowych rozwiązań na homla, meblownia czy nawet mrdecor. Pierwsze lepsze z google stoliki kawowe jakie fajne.. :) (na mrdecor)
Szczęśliwy mąż... pasjonat dobrego designu.

Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 53
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Krystek »

Pinki pisze:
31 lip 2019, 19:19
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów.
To przyszłościowy biznes. Zdecydowanie warto iść w tym kierunku. Wiele osób szuka teraz niepowtarzalnych mebli, które będą różnić się od tych z popularnych sieciówek. Możesz się wstrzelić w ten trend. Spokojnie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy. Prosper Metal to producent sprężyn falistych, elementów ozdobnych, stelaży i podstaw metalowych. Mają wszystkie produkty potrzebne do wykonania dobrych jakościowo mebli.

Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 600
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Kasiak77 »

Produkcje mebli można również zautomatyzować dzięki robotom współpracującym, do tego wystarczy certyfikacja CE stanowisk https://corobotics.pl/certyfikacja-ce/. Dzięki temu zwiększycie produktywność firmy, a co za tym idzie dochód. Oczywiście zaoszczędzicie też na płacach, dlatego tematem warto się zainteresować.

Awatar użytkownika
jurko
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2020, 9:20

Re: Produkowanie mebli

Post autor: jurko »

Ja ostatnio zacząłem się nad tym zastanawiać. Obróbka metali pozwoliła mi stworzyć pełne wyposażenie w garażu i salonu. Wszystko zgodnie z moim projektem. Coś wspaniałego!

Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Daria »

Jeśli chodzi o akcesoria meblowe, takie jak na przykład prowadnice do szuflad, to widziałam ostatnio, że można je całkiem niedrogo zamówić na stronie internetowej https://ekorex.pl/prowadnice-gtv. Tak więc jeśli poszukujecie takich właśnie akcesoriów do mebli, to polecam się tam rozejrzeć ;)

ODPOWIEDZ