rollhouse.pl opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:56

rollhouse.pl opinie

Post autor: Aleksandra »

Cześć! Jakie macie opinie na temat sklepu rollhouse.pl? Warto kupić tam żaluzje? Szukam rolet i żaluzji wysokiej jakości do nowego mieszkania - szczerze przyznam, że nie wiem na co się zdecydować. Robiliście tam zakupy? jak szybko przychodzi przesyłka?
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: Dąbrówka »

Według mnie warto! Kupowałam tam ostatnio rolety i są naprawdę wysokiej jakości - widać, że wykonane z dobrych materiałów. Przesyłka doszła bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Makryn61
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:25

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: Makryn61 »

U mnie świetnie sprawdziły się żaluzje aluminiowe właśnie ze sklepu rollhouse.pl. Mam bardzo dobrą opinie na icj temat - obsługa klienta okazała się być pomocna, towar dobrej jakości, doskonale się prezentuje.
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: Nira-92 »

Zdecydowanie warto robić tam zakupy! Mają ogromny wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Przesyłka przyszła do mnie bardzo szybko, nie było problemu ze zwrotem i wymianą rozmiaru na większy.
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:58

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: Stojan »

Serdecznie polecam rollHouse! To chyba najlepszy sklep z zasłonami. Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziesz tam coś dopasowanego do stylu Twojego mieszkania. Od dawna robię tam zakupy i mam ogromne zaufanie do tego sklepu.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: Krystek »

Pierwszy raz słyszę o tym sklepie. My zamawialiśmy rolety na wymiar poznań http://rolostyl.pl/oferta/rolety-wewnętrzne-poznań i taki zakup był najlepszym wyjściem. Panowie sprawnie zajęli się całym zamówieniem. Montaż również szybko był wykonany. Także mogę polecić wam właśnie Rolostyl.
Awatar użytkownika
kodes
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 10:59

Re: rollhouse.pl opinie

Post autor: kodes »

Ja korzystałam z firmy Galanto Rolety z Poznania. Zamówiłam rolety dzień i noc https://www.galantorolety.pl/rolety/rolety-dzien-i-noc/
Jestem bardzo zadowolona, zarówno z produktu jak i jakości usług.
ODPOWIEDZ