Sklep z akcesoriami do sypialni

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
dana
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2019, 6:01

Sklep z akcesoriami do sypialni

Post autor: dana »

Cześć! Wiecie gdzie zakupię różne akcesoria do sypialni? Zależy mi na tym, żeby kupić ochraniacze na materac, poduszki i komodę. Znacie może jakiś sklep internetowy gdzie zakupię dobrej jakości artykuły tego typu?
Awatar użytkownika
Dyter_76
Posty: 21
Rejestracja: 10 wrz 2019, 6:57

Re: Sklep z akcesoriami do sypialni

Post autor: Dyter_76 »

Jeśli chodzi o ochraniacz na materac to możesz sprawdzić ofertę sklepu dreams design. Z tego co wiem, to mają również duży wybór poduszek.
Awatar użytkownika
Laurencja-65
Posty: 18
Rejestracja: 06 mar 2019, 18:09

Re: Sklep z akcesoriami do sypialni

Post autor: Laurencja-65 »

Zdecydowanie warto kupić akcesoria do sypialni w tym sklepie. Oferują bardzo dobre jakościowo meble i akcesoria. Kiedy urządzałam sypialnię, to zaopatrzyłam się w łóżko i poduszki z tego sklepu. Według mnie warto.
Awatar użytkownika
nila
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 16:00

Re: Sklep z akcesoriami do sypialni

Post autor: nila »

ja ostatnio zamówiłam sobie zarówno do sypialni jak i do salonu takie piekne poduszki dekoracyjne sklep internetowy - oczywiście online bo teraz wolę mieć większy wybór a stacjonarnie towar jest mocno przebrany :) poduszki są śliczne, mają bardzo fajny materiał i sa porządnie wykonane także jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
Migdalski
Posty: 99
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:56

Re: Sklep z akcesoriami do sypialni

Post autor: Migdalski »

Jeśli szukacie pomysłów na dodatki do sypialni to zerknijcie sobie tutaj: https://tapetuj.pl/blog/modne-dodatki-do-sypialni/ To blog z naprawdę ciekawymi poradnikami, warto zerknąć i zaczerpnąć inspiracji przed zakupami :)
ODPOWIEDZ