Stół do jadalni

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
milka90
Posty: 46
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:05

Stół do jadalni

Post autor: milka90 »

Szukam dużego stołu do jadalni. Wykonanego z prawdziwego drewna a nie sklejki. Możecie mi coś polecić? Szukałam stołu z krzesłami w sklepach stacjonarnych ale nic nie wpadło mi w oko.
Awatar użytkownika
Harriet
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: Stół do jadalni

Post autor: Harriet »

Na pewno dostaniesz coś takiego w dużych sklepach meblarskich. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Poszukaj to na pewno coś znajdziesz. Albo doradź się u jakiegoś eksperta.
Była jak automat - zimna i bez emocji, kierowała się jedynie logiką. A ja ją złamałam.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 114
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:13

Re: Stół do jadalni

Post autor: luiza »

Niestety prawda jest taka, ze sklepy stacjonarne mają coraz słabsze oferty. Wiem sama po sobie jak szukałam mebli do salonu i jadalni. Znalezienie czegoś ładnego i solidnego graniczyło z cudem. Dlatego jestem za zakupami w sklepach online. Na https://www.salonmeblowy.net.pl/ znajdziesz piękne, dębowe stoły i krzesła. Ceny nie zwalają z nóg. Myślę, że jakiś zestaw wpadnie ci w oko.
Awatar użytkownika
ulka55
Posty: 45
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:11

Re: Stół do jadalni

Post autor: ulka55 »

Popieram Luizę. Salon Meblowy ma świetne meble. My zdecydowaliśmy się na ten zestaw do jadalni https://www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,17 ... z153.ehtml Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Służy nam bardzo dobrze i bez problemu mieści się przy nim cała rodzina.
Awatar użytkownika
dorotaa
Posty: 100
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:09

Re: Stół do jadalni

Post autor: dorotaa »

Właśnie przejrzałam ofertę SalonMeblowy.net.pl i muszę przyznać, ze dziewczyny mają rację. Meble wyglądają na bardzo solidne, wykonane z prawdziwego drewna a nie byle jakiej sklejki jak to często bywa. Ceny też wydają mi się ok w końcu za jakość i design trzeba zapłacić. Chyba skuszę się na ławę do salonu.
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:26

Re: Stół do jadalni

Post autor: madzialena »

Ja właśnie zamówiłam takie krzesła z tego sklepu - https://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,39 ... lena.ehtml Nie mogę się już doczekać kiedy przyjdą. powoli kończymy remont jadalni i mąż będzie skręcał stół. Bardzo zależało mi na dębowych meblach.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Stół do jadalni

Post autor: smerfetka »

A czy macie już wybrane krzesła do swojej jadalni? Moja kuzynka niedawno kupowała plastikowe krzesła https://bmdesign.pl/krzesla-z-plastiku-16e . Przyznam się, że i mnie się one spodobały. Po za tym super, że można znaleźć u nich szeroką gamę krzeseł w różnych kolorach, kształtach. Przez co można znaleźć coś idealnego dla siebie i dobrze dopasowanego do poszczególnego wnętrza.
Awatar użytkownika
meki
Posty: 38
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:18

Re: Stół do jadalni

Post autor: meki »

Ciekawe moim zdaniem są stoły Stolvero. Ostatnio szukaliśmy mebli do mieszkania i przeszliśmy sie po praktycznie wszystkich sklepach stacjonarnych. Nie mogliśmy tam znaleźć niczego sensownego. Niby mebli jest sporo, ale raczej pokojowe oraz wypoczynkowe. Wybór stołów jest ograniczony i jeśli juz jakieś się znajdzie to są to stoly wykonane ze sklejki, nie ma stołów wykonanych z prawdziwego drewna.

A jednak stól z prawdziwego drewna to znacznie większa elegancja i wytrzymałośc na długie lata. Przykład:
Obrazek
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Stół do jadalni

Post autor: Werka01 »

Szukając stylowych i solidnych mebli warto zwrócić uwagę na te, któe oferuje Importer mebli włoskich Asmeble. Widziałam wśród nich prawdziwe perełki, które mnie zachwyciły. Uwielbiam wnętrza urządzone w elegancki i oryginalny sposób, które przykuwają uwagę. Meble powinny być nowoczesne oraz funkcjonalne. Dzięki temu będzie się je przyjemnie użytkowało i będą nam służyły przez lata.
:)
Awatar użytkownika
Emily Rose
Posty: 26
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:12

Re: Stół do jadalni

Post autor: Emily Rose »

A w jakim stylu ma być ten stół ? Jak wykonaną masz kuchnie ? Ostatnio widziałem w jednym z internetowych sklepów bardzo nowoczesne stoły, które wyglądały naprawdę świetnie, problem jest jednak w tym jak masz urządzoną kuchnie aby na pewno pasowały. :)
Awatar użytkownika
meble.zaar
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:24
Kontakt:

Re: Stół do jadalni

Post autor: meble.zaar »

Szukając online, przeglądałem ofertę dot. stołów do jadalnii. Ciężko zdecydować się na któryś ze stołów, który będzie praktyczny. Jednak udało mi się z żoną odszukać firmę, która oferuje na zamówienie stoły z żywicą, które są bardzo dobrej jakości i praktyczne do naszej jadalni. Mają na stronie wiele zdjęć z realizacji. Polecam ZAAR Meble z Bielska.
Awatar użytkownika
ola123
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:44

Re: Stół do jadalni

Post autor: ola123 »

Według mnie, w jadalni najlepiej sprawdzają się stoły rozkładane drewniane :) Jak wiadomo, drewno jest wytrzymałe, ponadczasowe i stylowe, a funkcja rozkładania, sprawia że są super praktyczne :) mamy taki stół w jadalni i naprawdę świetnie się sprawdza
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 17:46

Re: Stół do jadalni

Post autor: olga23 »

Warto by było zerknąć na stół do jadalni do sklepów internetowych. Ja tak szukałam i znalazłam spory wybór na https://itshome.pl/kategoria-produktu/stoly/ . Jak się szuka to się znajduje, tanie, dobre stoły i wygodne, gdzie można zjeść wygodnie śniadanie,obiad czy kolację.
Izabela
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2020, 10:15

Re: Stół do jadalni

Post autor: Izabela »

Najlepiej u stolarza pod wymiar
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Stół do jadalni

Post autor: ewka »

Jeśli zależy wam na funkcjonalnych rozwiązaniach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://direct2home.pl/pl/c/Stoly-rozkladane/68 . Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym można zakupić stoły rozkładane. Fajnie sprawdzają się one szczególnie w niewielkich wnętrzach, ponieważ można je rozkładać wyłącznie wtedy, gdy mamy taką potrzebę. W innym czasie nie zabierają miejsca.
Awatar użytkownika
Małgośka
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:07

Re: Stół do jadalni

Post autor: Małgośka »

Podczas ostatniego remontu wydzieliłam osobne miejsce na jadalnie. Podobało mi się to od dawna ale miałam zbyt dużo gratów aby znaleźć odpowiednie miejsce dla stołu z krzesłami. Mieszkam tylko z mężem i córką, ale często przychodzą do nas rodzice na obiad więc w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem był stół rozkładany. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ na co dzień nie zajmuje dużo miejsca a gdy trzeba jest pojemny :) Jeżeli szukacie fajnych stołów to zapoznajcie się z ofertą https://otomeble.pl/stoly.html . Mają szeroki wybór jeżeli chodzi o stoły a są naprawdę piękne .
ODPOWIEDZ