Szafka do łazienki z lustrem

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
julka987
Posty: 56
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:28

Szafka do łazienki z lustrem

Post autor: julka987 »

Potrzebuję jakiejś ładnej szafki z lustrem do łazienki, w jasnym kolorze najlepiej białym tak by pasowała mi do reszty mebli łazienkowych. Chcę zamówić internetowo, zauważyłem, że tak jest taniej. Podrzucicie namiar na jakiś dobry sklep online?
Awatar użytkownika
xxxyyy
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2019, 13:28

Re: Szafka do łazienki z lustrem

Post autor: xxxyyy »

Polecam zajrzeć do sklepu https://www.lazienkaplus.pl/ mają dość duży asortyment armatury łazienkowej. Zresztą jeśli o mnie chodzi o urządzałem z nimi całą łazienkę i bardzo mi się to opłaciło. Ceny mają przystępne oraz jakość bardzo dobrą.
Awatar użytkownika
elzbietka98
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 13:36

Re: Szafka do łazienki z lustrem

Post autor: elzbietka98 »

A dlaczego nie chcesz kupować w stacjonarnym sklepie? Nie lepiej zobaczyć rzeczy, dotknąć ją itd?

porażona przez piorun gloria polo
Awatar użytkownika
julka987
Posty: 56
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:28

Re: Szafka do łazienki z lustrem

Post autor: julka987 »

elzbietka98 pisze: ↑27 sie 2019, 14:29 A dlaczego nie chcesz kupować w stacjonarnym sklepie? Nie lepiej zobaczyć rzeczy, dotknąć ją itd?
W sklepach internetowych jest dużo taniej niż stacjonarnie, a poza tym dużo pracuję i często wyjeżdżam i niestety nie mam czasu na bieganie po sklepach. Własnie przejrzałam asortyment sklepu lazienka plus i bardzo mi się podobają rzeczy tam dostępne.
Awatar użytkownika
xxxyyy
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2019, 13:28

Re: Szafka do łazienki z lustrem

Post autor: xxxyyy »

Lazienka plus to chyba największy tego typu sklep online i warto zrobić tam zakupy. Ja już wiele razy tam zamawiałem towar i za każdym razem było wszystko ok
ODPOWIEDZ