Szklane panele - gdzie kupić?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Otto-81
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 20:51

Szklane panele - gdzie kupić?

Post autor: Otto-81 »

Cześć! Gdzieś kiedyś w internecie mignęła mi oferta ze szklanymi panelami z grafiką. Chciałabym zamontować takie szkło w kuchni, ale nie wiem, w jakim sklepie mogę je zamówić. Pomożecie? :)
Awatar użytkownika
Zbigniew
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 21:39

Re: Szklane panele - gdzie kupić?

Post autor: Zbigniew »

Sprawdź ofertę szklo-dekoracyjne.pl. Kupisz u nich szklane ekrany kuchenne, szklane płytki do łazienki czy nawet szklane drzwi do szaf wnękowych. Od siebie mogę dodać, że jakość produktów mają pierwszorzędną, więc zdecydowanie warto.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Szklane panele - gdzie kupić?

Post autor: Zośka123 »

Ja takie szklane panele do kuchni zamawiałam w Szklarz Wrocław to zakład szklarski który ma w tej branży już naprawdę ogromne doświadczenie. Poczytajcie o nich i zobaczcie na całą ich ofertę. Polecam ich najmocniej.
móranowski

Re: Szklane panele - gdzie kupić?

Post autor: móranowski »

Myślę, że wykonanie wszelkich, szklanych elementów powinno zostać powierzone grupie doświadczonych specjalistów. Realizację tego zadania woleliśmy powierzyć grupie doświadczonych specjalistów , padło na www.glassmarket.pl . Wszystko się tutaj zgadza no i wygląda elegancko - o to nam chodziło!
Urińka

Re: Szklane panele - gdzie kupić?

Post autor: Urińka »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości paneli szklanych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://axitech.pl/panele-podswietlane u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, szeroki wybór motywów i łatwość dopasowania paneli pod konkretne potrzeby, tak żeby cała aranżacja tworzyła wspólną całość. Tym bardziej, że również będziecie mogli liczyć na ich profesjonalne wsparcie.
ODPOWIEDZ