Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Awatar użytkownika
bolelut81
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:51

Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: bolelut81 »

Gdzie mogę znaleźć dobre narzędzia ogrodowe? Potrzebuję podstawowych rzeczy - łopata, grabki, motyka.
Awatar użytkownika
Duszan_84
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:58

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: Duszan_84 »

Duży wybór znajdziesz na chle-mar.pl, mają rzeczy do ogrodu i nie tylko. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Brzozaa
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:25

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: Brzozaa »

W dużych marketach budowlanych masz szeroki wybór narzędzi ogrodowych. Szczególnie teraz - na wiosnę jest ich bardzo dużo.
gimliś

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: gimliś »

Ja mogę wam podpowiedzieć, że dobry wybór narzędzi ogrodniczych firmy Bahco, w tym sekatory, nożyce i piły w przyjaznych cenach znajdziecie w firmie Trol ze Złotowa https://www.trolonline.pl/kontakt To narzędzia mega solidnej jakości, są wytrzymałe i bardzo dobrze nam służą.
łłłłl

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: łłłłl »

My powoli się zaopatrywaliśmy, wszystko kupiliśmy lokalnie. Na przestrzeni czasu część rzeczy się psuła i naprawialiśmy to, co się opłacało. Na przykład po tym, jak poszły nam koła w kosiarce, nowe, zamienne kupiliśmy sobie przez internet, w sklepie MEGA: https://megakola.pl/kola-taczki-kosiarki-kosze Ich oferta różnego rodzaju kół jest szeroka. Bez problemu znaleźliśmy koła nam odpowiadające, do tego wyszły w dobrej cenie i szybko nam przyszły, polecam.
Adaś75

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodowe?

Post autor: Adaś75 »

Brzozaa pisze: ↑26 kwie 2020, 21:20 W dużych marketach budowlanych masz szeroki wybór narzędzi ogrodowych. Szczególnie teraz - na wiosnę jest ich bardzo dużo.
Na allegro jest bardzo duży wybór. Tam znajdziesz wszystko czego potrzeba.
________________________________________________________________________________________________
Adwokat Jelenia Góra
ODPOWIEDZ