Likwidacja kleszczy Warszawa

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Awatar użytkownika
Boguchwal1979
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 19:19

Likwidacja kleszczy Warszawa

Post autor: Boguchwal1979 »

Polecacie jakiegoś fachowca z Warszawy, który zajmuje się likwidacją kleszczy w ogrodzie? Nie wiem, jak sobie poradzić z plagą tych owadów, zupełnie nic na nie nie działa.
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 20:18

Re: Likwidacja kleszczy Warszawa

Post autor: Henryk »

Ja co sezon z nimi walczę, ale w końcu trafiłem na firmę bijkomara.pl i teraz mam spokój. Wykonują profesjonalne opryski na kleszcze, ale też muchy czy komary. Ich preparaty są naprawdę skuteczne i mają odpowiednie atesty.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 33
Rejestracja: 12 cze 2020, 8:46

Re: Likwidacja kleszczy Warszawa

Post autor: farah557 »

Doraźnie to faktycznie, najlepiej skorzystać z usług jakiejś firmy. Natomiast na przyszłość polecam obsadzić ogród roślinami, które znane są z tego, że odstraszają insekty, jak np. lawenda, która odstrasza komary :) dowiedziałam się tego ze strony https://kwiaty-ogrody.pl/ i w przyszłym roku zamierzam wdrożyć w życie w swoim ogrodzie!
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Likwidacja kleszczy Warszawa

Post autor: jedrzej33 »

Ładny, zadbany podjazd może być wizytówką naszego domu. Z biegiem czasu jednak pojawiają się na powierzchni różne porosty i wykwity, albo plamy w skutek codziennego użytkowania. Z tego względu należy w miarę możliwości wykonywać regularnie mycie polbruku. Zabieg ten z pewnością przedłuży żywotność powierzchni.
ODPOWIEDZ