Oczyszczanie ogrodu

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Awatar użytkownika
Celestia-70
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2020, 23:39

Oczyszczanie ogrodu

Post autor: Celestia-70 »

Witam. Chciałabym zadbać o ogród w domu mojej mamy. Mama ma już swoje lata i teren jest dość zaniedbany. Kogo polecacie do oczyszczenia ogrodu?
Awatar użytkownika
beniamina
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 10:26

Re: Oczyszczanie ogrodu

Post autor: beniamina »

Jeśli o ogród nikt nie dbał przez długi czas, myślę, że warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, takiej jak renova.bielsko.pl. Sprawne wykonanie w rozsądnej cenie, a efekty potrafią być niesamowite.
Awatar użytkownika
Iva03
Posty: 52
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:25

Re: Oczyszczanie ogrodu

Post autor: Iva03 »

Taka firma zdecydowanie pomoże w uporządkowaniu ogrodu. Jeżeli jednak znajdują się w niej drewniane elementy małej architektury, dodatkowo warto zdecydować się na takie działania jak impregnacja drewna . Dzięki nim zachowa ono swoje właściwości przez długie lata:).
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Oczyszczanie ogrodu

Post autor: mczay »

U mnie w ogrodzie czyszczenie dość często się odbywa, cały czas są jakieś spadające liście, inne odpadki, trzeba o niego dbać cały rok. A tutaj https://oltre.pl/lezanka-technorattan własnie znalazłem leżanki technorattanowe i zamówię, od dawna szukałem stylowej i nowoczesnej, ten producent ma takie w ofercie.
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Oczyszczanie ogrodu

Post autor: jedrzej33 »

Jeżeli proces czyszczenia naszej kostki mamy za sobą, to warto pomyśleć i zastanowić się nad tym, w jaki sposób zabezpieczyć daną powierzchnię przed wnikaniem szkodliwych substancji i nadać jej drugie życie. Takim zabiegiem jest impregnacja kostki brukowej. Zabieg ten przedłuży jej żywotność i sprawi, że będzie wyglądać świeżo i dodatkowo można zmienić jej barwę na praktycznie dowolną, ponieważ istnieje bardzo szeroka paleta dostępnych kolorów nowoczesnych impregnatów.
żelka

Re: Oczyszczanie ogrodu

Post autor: żelka »

gdybys zdecydowala sie podzialac sama w tym temacie, to na myjki.eu mozesz kupic niezbedny sprzet :) ja stamtad zamawiam wszystko do ogrodu
ODPOWIEDZ