Barf Primex karmy dla psa - opinie

Wszystko o czworonożnych milusińskich. Szukasz najlepszej karmy dla pupila? Możesz polecić weterynarza w Twoim mieście? Znasz najlepszy sklep z gadżetami? Daj znać.
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: mariva »

Czy ktoś z Was miał juz okazję stosować karmy barf z firmy primex ? Planuje zmiane obecnej diety na barfową i szukam opinii o tych produktach :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: werka2 »

nie znam tych karm ale chętnie poczytam bo ostatnio coraz czesciej slysze jaka to dobra jest ta dieta barfowa. a szczerze mowiac nawet do konca nie wiem na czym to polega. czy to jest to gdzie podaje sie psom tylko mieso ?
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: mariva »

tak dieta polega na podawaniu tylko i wyłacznie surowego mięsa ( żadnej obróbki termincznej i dodatków). Też sporo pozytywnego czytałam i jestem już przekonana by spróować u swoich psów. Poszperałam w sieci i trafiłam na wzmiankę na temat tej firmy primex. I szukam opinii :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: mariva »

merry a powiedz mi proszę jak się sprzedaje te karmy ? sa pakowane prozniowo ? no bo to jednak surowe mieso bez zadnych dodatkow wiec w normalnych warunkach nie wytrzymało by długo :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: mariva »

dzięki za info :) tak wypróbuje na pewno, już namierzyłam jeden gabinet weterynaryjny w okolicy gdzie można kupić te karmy także zaczniemy działać niebawem :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: mariva »

A no udało się udało, dzięki za pamięć :) generalnie jest lepiej niż myślałam, taka jedna porcja znika z miski dosłownie w 3 sekundy haha :)
Freya

Re: Barf Primex karmy dla psa - opinie

Post autor: Freya »

Swego czasu myślałam o wdrożeniu diety BARF dla swoich psów ale w takim domowych wydaniu. Obydwa zwierzaki nie były jednak zachwycone surowym pokarmem, także wróciłam do bazowania na karmach. Wybieram oczywiście te dobrej jakości, z wysoką zawartością mięsa. Chętnie kupuję zestawy w sklepie JohnDog. Ostatnio zamówiłam taki: https://johndog.pl/produkt/zestaw-karma ... a-6x400-g/ . Mokre jedzonko z dziczyzną i dynią posmakowało moim pupilom wyjątkowo, suche zaś stanowi świetne uzupełnienie menu.
ODPOWIEDZ