fbpx
Dom

Frezowanie 3D – pomysł na wyjątkową aranżację

• Zakładki: 18 • Komentarz: 1


Frezowanie ma wiele zastosowań. Możemy w ten sposób obrabiać szyldy reklamowe czy też meble, ale jednym z rozwiązań jest także frezowanie paneli dekoracyjnych. Tego typu realizacje cieszą się coraz większą popularnością. Jest to wyjątkowy i nieszablonowy pomysł na odświeżenie wnętrz. Wiem to, ponieważ zainteresował mnie ten temat, gdy kilka miesięcy sam postanowiłem zmienić coś w aranżacji wystroju w domu. Przeglądałem różnego rodzaju foldery i czytałem opinie na temat wielu rozwiązań. Moją uwagę przykuło obrabianie paneli umieszczonych na ścianie. Frezowanie 3D – bo tak nazywa się ten sposób na zaaranżowanie przestrzeni, to niezwykle ciekawe rozwiązanie, które zachwyci nawet ludzi najbardziej powściągliwych w swoich opiniach. Do zdecydowania się na taki krok, zainspirowała mnie strona http://frezujemy.com. Znalazłem tam wiele przydatnych informacji na temat takiego rozwiązania.

Połączenie efektowności i solidności

Frezowanie 3D jest wyjątkowo efektowne. Wyobraź sobie tylko reakcje swoich znajomych, gdy przekroczą próg Twojego domu i na ścianie zobaczą nieszablonowe przedstawienie grafiki. Moim przyjaciołom taki widok zaparł dech w piersiach. Byli pod wrażeniem, nieustannie zadawali pytania dotyczące wykonania takiej aranżacji. Nigdy wcześniej nie spotkali się z takim rozwiązaniem. Podchodzili do ścian, sprawdzali poprzez dotyk, jak zagospodarowana jest przestrzeń. W przedpokoju swojego domu zdecydowałem się na zrobienie nieregularnych wzorów, wyszczerbień, przypominających jako całość swoim wyglądem wnętrze jaskini czy też kopalni. Jestem miłośnikiem górskich wędrówek i zdobywania szczytów gór, dlatego chciałem choćby kawałek swojej pasji, umieścić w swoim domu. Dzięki temu zawsze wychodząc do pracy, bądź też wracając z niej, mogę poczuć się tak, jakbym był w górach. Moim przyjaciołom bardzo się ten pomysł spodobał i sami zaczęli snuć wizję wprowadzenia takiego rozwiązania w swoich domach. Mogę ich tylko zachęcać do zdecydowania się na frezowanie 3D. Sam jestem zadowolony z efektów takiego sposobu zagospodarowania ścian, dlatego cieszę się, że bliskie mi osoby również rozważają zdecydowanie się na takie rozwiązanie.

Pomysły, które mogą się urzeczywistnić

Frezowanie 3D daje nam naprawdę ogromne możliwości. Dzięki tej technice możemy na ścianie dowolnego pomieszczenia we wnętrzu naszego domowego ogniska, umieścić coś, co będzie przywoływać u nas miłe wspomnienia. Frezowanie umożliwia przeniesienie do świata realnego niezliczonej ilości wzorów i pomysłów, które dotychczas nie wychodziły poza obszar naszej wyobraźni. Najwyższy czas, aby przenieść je do świata rzeczywistego!

comments icon1 komentarz
1 komentarze
24 wyświetlenia
bookmark icon

1 thoughts on “Frezowanie 3D – pomysł na wyjątkową aranżację

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *