fbpx
Różne

Jak wykończyć sweter pod szyją?

• Zakładki: 7


Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą szydełka

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą szydełka, należy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze, należy zacząć od wybrania odpowiedniego szydełka. Najlepiej jest użyć szydełka o średnicy 3,5 mm lub 4 mm. Następnie należy zacząć od wybranego rogu swetra i wykonać kilka oczek. Następnie należy przejść do następnego rogu i wykonać taką samą ilość oczek. Następnie należy powtórzyć ten proces, aż do momentu, gdy wszystkie cztery rogi swetra będą wykończone. Na koniec należy zakończyć wykończenie, wykonując kilka ostatnich oczek. Po wykonaniu tych kroków sweter będzie gotowy do noszenia.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą maszyny do szycia

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą maszyny do szycia, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy zmierzyć obwód szyi swetra i zaznaczyć miejsce, w którym będzie zakończenie. Następnie, należy wyciąć dwa kawałki materiału o długości odpowiadającej obwodowi szyi. Kolejnym krokiem jest zszycie obu kawałków materiału wzdłuż jednej krawędzi. Następnie, należy złożyć materiał na pół i wykończyć krawędzie za pomocą ściegu owerlokowego. Po wykończeniu krawędzi, należy zszyć oba kawałki materiału wzdłuż drugiej krawędzi. Na koniec, należy przyszyć wykończenie do szyi swetra.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów ręcznych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów ręcznych, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy zmierzyć obwód szyi swetra i zaznaczyć go na wierzchu. Następnie, należy wyciąć dwa kawałki materiału o długości równej obwodowi szyi. Kolejnym krokiem jest zszycie tych dwóch kawałków materiału wzdłuż jednego z boków. Następnie, należy złożyć wycięty materiał na pół i wszyć go do wierzchu swetra. Na koniec, należy wykończyć brzegi ściegiem owerlokowym lub ściegiem zygzakowym.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów owerlokowych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów owerlokowych, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy wyciąć dwa kawałki materiału o szerokości około 1,5 cm i długości odpowiadającej obwodowi szyi swetra. Następnie, należy zszyć oba kawałki materiału razem, tworząc pętlę. Kolejnym krokiem jest wykończenie brzegów pętli ściegiem owerlokowym. Po wykonaniu tego kroku, należy przyszyć pętlę do szyi swetra, używając ściegu owerlokowego. Na koniec, należy wykończyć brzegi swetra ściegiem owerlokowym, aby zapobiec rozciąganiu się materiału. Po wykonaniu tych czynności, sweter będzie wykończony pod szyją za pomocą ściegów owerlokowych.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów zygzakowych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów zygzakowych, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy założyć igłę z odpowiednim rodzajem nici. Następnie, należy wykonać ścieg zygzakowy wokół szyi swetra, zaczynając od jednego z ramion. Następnie, należy przeszyć drugie ramię, a następnie zakończyć ścieg zygzakowy w miejscu, w którym się zaczął. Po zakończeniu ściegu, należy zakończyć szycie, zszywając końce nici. Po wykonaniu tych czynności, sweter będzie wykończony pod szyją za pomocą ściegów zygzakowych.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów krytych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów krytych, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy zszyć dwa brzegi swetra, aby uzyskać prosty kształt. Następnie, należy wyciąć dwa kawałki materiału o długości odpowiadającej obwodowi szyi swetra. Kolejnym krokiem jest zszycie tych dwóch kawałków materiału wzdłuż jednego z brzegów, tworząc pętlę. Następnie, należy wsunąć pętlę w szyję swetra i zszyć ją z drugim brzegiem. Na koniec, należy wykonać ścieg kryty, aby wykończyć wykończenie swetra.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów kontrastowych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów kontrastowych, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy wybrać odpowiedni kolor włóczki, który będzie stanowił kontrast z kolorem swetra. Następnie, należy wyciąć odpowiednią ilość włóczki i zacząć szyć. Aby to zrobić, należy zacząć od środka szyi i przeszyć wszystkie otwory wokół szyi. Następnie, należy zakończyć szycie, zostawiając długi koniec włóczki. Na koniec, należy zawiązać koniec włóczki, aby zakończyć szycie. Po wykonaniu tych czynności, sweter będzie wykończony ściegami kontrastowymi.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów dekoracyjnych

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów dekoracyjnych, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy wybrać odpowiedni rodzaj ściegu dekoracyjnego. Można wybrać ścieg krzyżowy, ścieg francuski lub ścieg warkoczowy. Po wybraniu ściegu, należy zmierzyć obwód szyi swetra i zaznaczyć miejsce, w którym będzie zakończony ścieg. Następnie należy wykonać ścieg wokół szyi, zaczynając od zaznaczonego miejsca. Po zakończeniu ściegu, należy zakończyć włóczkę i przeciągnąć ją przez ostatni oczek. Na koniec należy zapiąć włóczkę i wykończyć sweter.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów z koronką

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów z koronką, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy wyciąć kawałek koronki o odpowiedniej długości, aby pokryć szyję swetra. Następnie, należy przygotować maszynę do szycia i wybrać odpowiedni ścieg. Następnie, należy przyłożyć koronkę do szyi swetra i przyszyć ją do materiału. Po zakończeniu szycia, należy przyciąć nadmiar koronki i wykończyć brzegi ściegu. Po wykonaniu tych czynności, sweter będzie gotowy do noszenia.

Jak wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów z frędzlami

Aby wykończyć sweter pod szyją za pomocą ściegów z frędzlami, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy wyciąć dwa kawałki materiału o długości odpowiadającej obwodowi szyi swetra. Następnie, należy zszyć oba kawałki materiału wzdłuż jednego boku, tworząc pętlę. Następnie, należy wyciąć frędzle z materiału i przyszyć je do pętli. Na koniec, należy przyszyć pętlę z frędzlami do szyi swetra, używając ściegu owerlokowego. Po wykonaniu tych czynności, sweter będzie wykończony pod szyją za pomocą ściegów z frędzlami.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *