fbpx
Meble

Kredens kuchenny – dobry wybór do stylowych wnętrz

• Zakładki: 31


Kuchnia niewątpliwie jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Dlatego jej aranżacja ma tak duże znaczenie. Powinna ona łączyć w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz oczywiście estetykę. Doskonałym wyborem jest kredens kuchenny. Jaki model wybrać?

Kredens kuchenny – praktyczny mebel dla ceniących wygodę

Kredens kuchenny to mebel, który sprawi, że Wasza kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna, a przy tym stylowa. Może stanowić kropkę nad „i” gotowego zestawu mebli, ale może stanowić również kontrapunkt w tym pomieszczeniu, np. dla nowoczesnego zestawu kuchennego. Trzeba przyznać, że w każdym wydaniu taki mebel dodaje wnętrzu jeszcze więcej funkcjonalności. Niewątpliwie może pomieścić sporo rzeczy, choćby zastawę stołową, ale może pełnić też funkcję reprezentacyjną, gdy np. na blacie umieścicie pojemniki z kawą czy też herbatą. Kredens kuchenny może być umieszczony pomiędzy kuchnią a jadalnią, ale też może znajdować się obok komody czy barku. Warto tutaj postawić np. na modele drewniane, które za sprawą unikalnego rysunku drewna zachwycają swoim designem. 

Kredens kuchenny – nowoczesny czy retro?

Kredens jest to mebel, który stanowi połączenie klasycznej komody z nadstawką. Zasadniczo kojarzy się z meblem utrzymanym w stylu retro. Może być wykonany z postarzanego drewna, ale może być również utrzymany w stylu prowansalskim czy kolonialnym. Jeżeli chcecie, by zyskał więcej nowoczesnego charakteru, to wystarczy postawić na bardziej geometrycznym surowy model z prostymi linearnymi uchwytami. Możecie również wybrać kredens narożny, który pozwoli wykorzystać każdy centymetr kuchni. Świetnie sprawdzi się, gdy kubatura tego pomieszczenia jest niewielka. Artykuł powstał przy współpracy z firmą Anzys Meble z Drewna Litego.       

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *