fbpx
Dom

Łóżeczko Nuna Sena – doskonały wybór do industrialnego wnętrza

• Zakładki: 51


Łóżeczko nuna sena
Łóżeczko turystyczne Nuna Sena

Producenci mebli dla dzieci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, przygotowują różne warianty swoich produktów, by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Nuna Sena – łóżeczko dziecięce wygodne i nowoczesne

Łóżeczko Nuna Sena – zdjęcie ze sklepu umalucha.pl

Znane wszystkim klasyczne drewniane łóżeczka w ostatnich latach przechodziły wiele modyfikacji. Na rynku dostępne są modele w różnej kolorystyce, z dolną szufladą czy zdobieniami. Wariantów jest naprawdę wiele. Dużą popularnością cieszą się również łóżeczka turystyczne. Ich zaletą jest możliwość złożenia oraz niewielka waga, dzięki czemu mogą być w łatwy i prosty sposób transportowane i przechowywane. Warto zauważyć, że łóżeczka turystyczne coraz częściej wykorzystywane są także na co dzień. Rodzice wspominają, że są one lekką alternatywą dla klasyki. Umożliwia to ich dowolne ustawienie w mieszkaniu – dziecko może być zawsze w zasięgu wzroku rodzica. Łóżeczka turystyczne cenione są również za niebanalny wygląd, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Tego typu łóżeczka dziecięce pasują m.in. do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym. Jest to ciekawy sposób organizacji przestrzeni, wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych. Dawniej, postrzegany był jako przymus, powstały na skutek likwidacji wielkopowierzchniowych fabryk, jako sposób na zagospodarowanie dużej przestrzeni. Obecnie styl ten utożsamiany jest z luksusem, ekstrawagancją, artyzmem oraz nieskrępowaną wolnością. Styl industrialny charakteryzuje się np. dużymi oknami, wysokimi sufitami, dużą ilością lamp, najlepiej szklanych bądź metalowych lub po prostu żarówek umieszczonych na końcu długiego kabla. Jest to sposób aranżacji oszczędny w dekoracje, w którym dominuje kolorystyka szara oraz biała. W przypadku mebli często pojawia się wyposażenie wykonane ze szkła, betonu, stali lub starego drewna, o prostych formach geometrycznych. Przygotowując się na narodziny dziecka w tak urządzonym mieszkaniu, warto rozważyć zakup łóżeczka turystycznego, jak np. łóżeczko Nuna Sena. Jest to doskonały, wytrzymały i solidny produkt. Jego zaletą jest fakt, iż posiada regulację wysokości materaca (2 poziomy), dzięki czemu może służyć jako łóżeczko oraz miejsce do bezpiecznej zabawy dla starszego dziecka. Łóżeczko Nuna Sena łatwo rozkłada się i składa, a ogromnym atutem jest stabilność i jakość wykonania, które zapewniają maluchowi bezpieczeństwo. Wszystkie krawędzie zabezpieczone zostały odpowiednią pianką ochronną, a nogi łóżeczka wyposażono w dodatkowe podkładki antypoślizgowe.

Nowoczesny wygląd łóżeczka Nuna Sena

Łóżeczko Nuna Sena to połączenie nowoczesnego, nieco rewolucyjnego designu z elementami wpływającymi korzystnie na bezpieczeństwo i komfort dziecka, jak choćby bardzo wygodny materac czy siatka umieszczona dookoła przestrzeni malucha, zapewniająca odpowiednią wentylację.

Artykuł powstał we współpracy z umalucha.pl.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
299 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *