fbpx
Dom

Nowoczesny segment jednorodzinny pod Warszawą – mieszkaj wygodnie

• Zakładki: 45


Wraz z rodziną potrzebujesz więcej przestrzeni do życia? Poszukujesz nowoczesnego segmentu jednorodzinnego z doskonałym dojazdem do Warszawy? Poznaj Osiedle Seleny.

Osiedle Seleny – 30 minut od centrum Warszawy

Osiedle Seleny to nowoczesny segment jednorodzinny pod Warszawą zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie przestrzeń i kontakt z naturą. W ramach Osiedla powstaje 28 domów szeregowych w wysokim standardzie. Dzięki położeniu inwestycji w Młochowie przyszli mieszkańcy nie będą mieli problemu z dojazdem do Warszawy – podróż zajmie 30 minut.

Dojazd własnym samochodem do stolicy nie jest jedyną możliwością – w pobliżu osiedla znajdują się:

  •  przystanek autobusu,
  •  przystanek busu,
  •  parking P+R, na którym można bezpłatnie pozostawić samochód, aby kontynuować podróż komunikacją publiczną.

Nowoczesne domy z funkcjonalnym układem na Osiedlu Seleny

Nowoczesne budownictwo to nie tylko prosta, ale atrakcyjna bryła i stonowane odcienie – to również rozwiązania, których celem jest obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości. Dlatego też na Osiedlu Seleny zastosowano sprawdzone technologie. Ten nowoczesny segment jednorodzinny zostanie wyposażony w instalację grzewczą zaprojektowaną z myślą o zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie. Projekt obejmuje też montaż odkurzacza centralnego.

Deweloper zadbał o funkcjonalny układ pomieszczeń wewnątrz domu. W każdym dwukondygnacyjnym budynku wyraźnie wyodrębniono strefę dzienną i nocną. Jednocześnie otwarta przestrzeń zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Segment jednorodzinny w zielonym sąsiedztwie

Jednym z elementów wyróżniających nowoczesny segment jednorodzinny powstający w ramach Osiedla Seleny jest dostęp do zieleni. Do każdego domu przynależy ogródek. Mieszkańcy mogą też korzystać z ogólnodostępnych terenów zielonych znajdujących się w pobliżu.

Artykuł powstał przy współpracy z deweloperem budującym Osiedle Seleny.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *