fbpx
Sprzęt AGD i RTV

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke – nowa jakość odkurzania

• Zakładki: 57


W dzisiejszych czasach nawet tak prozaiczny sprzęt jak odkurzacz może być naszpikowany nowoczesnymi technologiami i świetnymi funkcjami, które mogą znacznie ułatwić codzienne obowiązki. Przykładem takiego urządzenia może być odkurzacz pionowy Samsung Bespoke. Ten odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet od razu rzuca się w oczy za sprawą świetnego i nowoczesnego designu, jednak kiedy mu się przyjrzymy, okaże się, że niebanalne wzornictwo to nie jedyne, co ma nam do zaoferowania. Zobacz, jak uprościć codzienne obowiązki z marką Samsung!

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke – rozwiązanie na miarę nowoczesnego domu

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoim świetnym designem. Kiedy jest ładowany w swojej stacji dokującej, niektórzy mogą nawet na pierwszy rzut oka nie zorientować się, że właśnie patrzą na odkurzacz. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią wyciągania swoich urządzeń z szafy przed i chowania ich z powrotem po odkurzaniu. Samsung Bespoke Jet może spokojnie stać nawet w bardzo widocznym miejscu w salonie i nie dość, że na pewno go nie oszpeci, to może nawet świetnie współgrać z innymi elementami wystroju i stworzyć świetną ozdobę.

Dla prawdziwych miłośników niebanalnego wzornictwa mamy kolejną dobrą wiadomość – odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet to nie jedyne urządzenie tej marki z serii Bespoke. Możemy do niego dobrać przykładowo lodówkę z tej samej serii, co da nam pewność, że odkurzacz nie będzie kontrastował z naszym wystrojem w żadnym pomieszczeniu.

Samsung Bespoke Jet – czy to tylko ładny design?

Chociaż wzornictwo odkurzacza pionowego Samsung Bespoke jest zdecydowanie warte zauważenia, to przecież nie wszystkie sprzęty mają funkcje, których poszukujemy w tym momencie. Jak wygląda sytuacja w przypadku odkurzacza bezprzewodowego Samsung Jet?

Samsung Bespoke Jet jest odkurzaczem bezprzewodowym, więc jednym z jego najważniejszych parametrów będzie waga. Sprzęt tego rodzaju powinien być dosyć lekki, żeby odkurzanie nie sprawiło nam trudności. Samsung Bespoke zdecydowanie spełnia ten warunek – jego waga wraz z rurą i ssawką wynosi tylko trochę ponad trzy kilogramy, co z całą pewnością sprawi, że odkurzanie nie będzie dla nas wyczerpujące.

Chociaż praktycznie nikt z nas nie przepada za odkurzaniem, jest jedna grupa osób, która nie lubi go zdecydowanie najbardziej: alergicy. Nie ma w tym nic dziwnego – każde odkurzanie i kontakt z pyłem może się dla nich skończyć nieprzyjemnościami. Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke ma przygotowane rozwiązanie także w tym zakresie. Alergicy, korzystając z niego, nie będą mieli nawet najmniejszej styczności z zabrudzeniami. Jak to jest możliwe?

Za opróżnianie Samsung Bespoke Jet odpowiada jego stacja dokująca. Jedyne, co musi zrobić użytkownik po skończonej pracy, to umieszczenie swojego urządzenia w stacji dokującej i naciśnięcie przycisku. Zbiornik urządzenia sam się opróżni i trafi do specjalnego antyalergicznego worka, który można następnie z niego wyjąć i wyrzucić.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
57 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *