fbpx
Dom

Piękne ozdoby w niższej cenie. Zamienniki etykiet – dlaczego warto je wybrać i na co zwrócić uwagę?

• Zakładki: 32


Dekoracje w stylu DIY na dobre podbiły już serca wszystkich miłośniczek modnych wnętrz. Ten trend coraz śmielej wkracza też na przykład do przemysłu odzieżowego. Ręcznie robione na drutach czapki czy szaliki, broszki na szydełku… Każda z tych ozdób DIY to detal nie do podrobienia.

Jeśli chcesz, aby w Twoim wymarzonym wnętrzu również zagościł indywidualny charakter, po prostu wykorzystaj swoje umiejętności manualne. Przydadzą się na przykład, jeśli marzysz o ozdobieniu słoika na przyprawy. Jak zrobić to szybko i efektownie? Postaw na autorskie etykiety z nazwami ziół.

Jednak, zamiast korzystać z drogich gadżetów, z powodzeniem możesz postawić na zamienniki etykiet. Są tak samo wydajne i trwałe, jednak ich koszt jest znacznie niższy od ceny oryginalnych produktów. Na co zwrócić uwagę, wybierając zamienniki etykiet? Do czego je wykorzystać? W jaki sposób stworzyć niepowtarzalną etykietę? Podpowiadamy!

Zamienniki etykiet – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ważnym aspektem wyboru zamienników do etykiet jest dobór odpowiedniego rozmiaru produktu. Z oczywistych przyczyn musi on przecież pasować do drukarki. W tym miejscu należy również upewnić się, że zamiennik na pewno nada się do wykorzystania razem z urządzeniem określonej marki. Najpopularniejszymi producentami drukarek do etykiet są dziś bez wątpienia Brother, DYMO i Casio.

Warto też zwrócić uwagę na trwałość zamienników do etykiet. To właśnie ten parametr zagwarantuje nam, że wykonane z domowym zaciszu dekoracje będą nam towarzyszyły przez naprawdę długi czas i nie ulegną zniszczeniu.

Nietrudno się domyślić, że tworzone własnoręcznie etykiety mogą mieć różne kolory. Szukając idealnego dla siebie, zastanówmy się, etykietę w jakim stylu chcielibyśmy wyprodukować.

Pomysły na wykorzystanie zamienników etykiet w domu

Gotowe etykiety stworzone na taśmie samoprzylepnej można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Nadadzą się na przykład do opisu słoików z domowymi przetworami. Dzięki tej łatwej do wdrożenia metodzie już nigdy nie będziemy musieli się zastanawiać nad tym, jaki przysmak czeka na nas pod zakrętką. To prawdziwa oszczędność czasu!

Zamienniki etykiet znajdą zastosowanie również jako oznaczenie albumów ze zdjęciami. Konkretne daty? A może po prostu kolejny numer porządkowy? Wszystko zależy od nas. Dzięki zamiennikom etykiet udoskonalimy nasze albumy w kilka chwil.

Zamienniki etykiet – sposób użycia krok po kroku

Aby zamienniki etykiet okazały się naprawdę przydatne, należy z nich odpowiednio korzystać. Na początku umieszczamy etykiety w drukarce, którą wcześniej ładujemy przy pomocy przewodu. Kolejnym krokiem jest uruchomienie urządzenia zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się na dużym, kolorowym ekranie. O tym, co znajdzie się na etykiecie, zdecydujemy poprzez wpisanie dowolnego tekstu na ergonomicznej klawiaturze.

Potem pozostaje już tylko wydrukowanie naszego projektu na zamienniku etykiety. Dzięki samoprzylepnej taśmie możemy wreszcie w kilka sekund przyczepić gotowy produkt w dowolnym miejscu.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Animaplus.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *