fbpx
Tekstylia i dodatki

Poduszki dekoracyjne w kwiaty – sposób na metamorfozę salonu

• Zakładki: 49


Aranżując wnętrze domu dobieramy elementy, które odpowiadają naszemu gustowi. Czasem jednak nadchodzi ten moment, gdy nawet najbardziej ukochane wnętrze zwyczajnie zaczyna Cię nudzić. Co zrobić w takim momencie, czy jest na to jakaś rada? Totalny remont, to bardzo wysoki koszt – na szczęście nie musisz wprowadzać totalnych zmian, żeby uzyskać nowy wygląd wnętrza. Najlepszym sposobem jest zmiana lub dodanie dodatków, które zbudują klimat wnętrza od nowa. 

Piękne poduszki w róże dodadzą elegancji

Najbardziej klasycznym rodzajem poduszek dekoracyjnych są tzw. jaśki, czyli poduszki 40 x 40 cm. Fantastycznie sprawdzają się jako poduszki na łóżko, a także na kanapę. Dobierając poduszki dekoracyjne w odpowiednim wzorze możemy ożywić daną przestrzeń, dodać jej elegancji, lub rustykalnego klimatu. Najgorętszym trendem tego sezonu jest styl eklektyczny – czyli łączący w ze sobą różne nurty w intrygujący sposób. Jak można wprowadzić ekelektyzm do swojego salonu? Wystarczy, że swoją minimalistyczną w formie, szarą kanapę ożywisz poduszkami w kwiaty – mogą to być zarówno folkowe florystyczne wzory, jak i piękne bukiety róż, niczym ze starych obrazów. 

Co najważniejsze, jeżeli poduszki w kwiaty już Ci się opatrzą, możesz wykorzystać je np. w sypialni, lub w ogrodzie, a do salonu wybrać nowy, inspirujący wzór. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Bertoni Home.

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *