fbpx
Łazienka

Porównanie różnych modeli baterii wannowych Kludi

• Zakładki: 42


Baterie wannowe Kludi to synonim wysokiej jakości nowoczesnej armatury łazienkowej, dostępnej w różnych modelach, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród serii produktów Kludi znajdują się takie modele jak Kludi Bozz, Kludi Zenta i wiele innych, oferujących różnorodne rozwiązania na rynku baterii wannowych. Oto krótkie porównanie wybranych modeli. Zachęcamy do zapoznania się!

Bateria wannowa Kludi Bozz

Model Kludi Bozz to znakomita propozycja dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design. Model ten dostępny jest zarówno w wersji trójotworowej, jak i podtynkowej, co daje szerokie możliwości montażu w Twojej łazience. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Proste linie, delikatne zaoblenia sprawiają, że baterie Kludi Bozz sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach, ale także i w klasycznych łazienkach.

Do jednych z częściej wybieranych zaliczyć można baterię wannową 3-otworową Kludi. Model trójotworowy to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które preferują tradycyjny wygląd baterii wannowych. Baterie składają się z wylewki, słuchawki prysznicowej oraz przełącznika. Każdy z elementów montowany jest w osobnym otworze na rancie wanny lub na półce, która znajduje się w jej bliskim położeniu. Sam montaż jest oczywiście nieco bardziej skomplikowany, niż w przypadku klasycznych baterii ściennych, jednak efekt wizualny, a także komfort użytkowania armatury z pewnością go niwelują.

Kludi Bozz bateria wannowa podtynkowa

Z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem i popularnością cieszą się baterie podtynkowe. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie one zachwycają swoją estetyką. Są też z pewnością dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości, niż modele natynkowe przez mniejszą ilość elementów zewnętrznych.

Baterie Kludi Bozz podtynkowe wtapiają się w całość aranżacji. Przez to stają się mniej widoczne, bardziej minimalistyczne. Sprawiają, że łazienka nabiera eleganckiego charakteru. Warto zaznaczyć, że są to też produkty, które wyróżniają się wyjątkową trwałością. Ze względu na to, że ceramiczna głowica i reszta części schowana jest pod ścianą, nie jest narażona na uszkodzenia mechaniczne i inne. Dlatego też przez ekspertów baterie podtynkowe uznawane są za jedne z najtrwalszych.

baterie wannowe Kludi
Zdjęcie: pixabay.com

Kludi Zenta bateria wannowo-natryskowa

Bateria wannowa Kludi Zenta dostępna przykładowo pod adresem https://www.lazienkiabc.pl/Kludi-p49/Baterie-wannowe-c157 to model, który wybierany jest chętnie zarówno przez wykonawców, jak i klientów indywidualnych czy projektantów wnętrz. Seria produktów Kludi Zenta sprawdzi się w wielu łazienkowych aranżacjach, zaczynając od tych nowoczesnych  i minimalistycznych, klasycznych, w łazienkach skandynawskich i wielu innych. Sam design armatury jest dosyć uniwersalny. Atutem serii jest nie tylko estetyka, ale także i wyjątkowa jakość.

Kludi to ceniony producent armatury o długiej historii na rynku. Ich baterie wannowe łączą nowoczesny design z doskonałą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami. Bez względu na Twój gust i potrzeby, w ofercie Kludi na pewno znajdziesz baterię wannową, która spełni Twoje oczekiwania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *