fbpx
Meble

Szafy z drewna do sypialni – przegląd Anzys

• Zakładki: 51 • Komentarz: 1


Przymierzasz się do zakupu szafy drewnianej do sypialni? Sprawdź, jakie modele nadają się do małej sypialni w mieszkaniu w bloku, na jakie zaś mogą sobie pozwolić posiadacze przestronnych apartamentów i domów. Zapraszamy na przegląd szaf z drewna z oferty Anzys.

Szafa z drewna do małej sypialni

W ofercie firmy Anzys znajdują się szafy drewniane do pomieszczeń wszelakich rozmiarów, w tym małych. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na wąskie szafy-słupki z tylko jednymi drzwiami. Są funkcjonalne i pojemne, dzięki czemu idealnie wpiszą się w skromną przestrzeń pokoju. Posiadacze nieco większego pomieszczenia sypialnianego mogą wybrać klasyczną szafę dwudrzwiową o umiarkowanej szerokości. Co ważne, nawet małe szafy z drewna mogą mieć cenne dodatki takie jak pojedyncze lustro, w którym się przejrzysz, by wybrać najlepszą kreację.

Szafa drewniana do średniej sypialni

W średnich pomieszczeniach sypialnianych sprawdzą się klasyczne szafy z drewna dwudrzwiowe w stylach nowoczesnym, klasycznym lub retro. Alternatywę stanowią szafy drewniane trzydrzwiowe z wąskim lub szerokim lustrem. Firma Anzys oferuje różne gatunki drewna i kolory wykończenia, w związku z czym bez problemu dopasujesz szafę garderobianą do już posiadanych mebli.

Szafa z drewna do dużej sypialni

Szczęśliwi posiadacze przestronnej sypialni mogą sobie pozwolić na rozbudowaną szafę liczącą nawet czworo lub pięcioro drzwi. Meble dostępne są w naturalnych kolorach drewna oraz barwach dodatkowych, np. niebieskiej patynie. Dwa, a nawet trzy lustra zamontowane na drzwiach powiększają optycznie przestrzeń, rozjaśniają ją i pozwalają wygodnie przeglądać się w różnych strojach.

Zdj. Shutterstock

comments icon1 komentarz
1 komentarze
50 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *